Polüimiid vaik komposiit 15% grafiit ja 10% PTFE

Toote nimetus: Polüimiid vaik komposiit 15% grafiit ja 10% PTFE. Kauba nr.: SolverPI-kombineeritud 15G10P. SolverPI-vaigu 6001 saab ued lennukite, lennundus, automobile, kontori inventar, elektri ja electriconic seadmed

Toote üksikasjad

Toote nimetus: polüimiid vaik komposiit 15% grafiit ja 10% PTFE

Kauba nr.: SolverPI-komposiit 15G10P

SolverPI-vaigu 6001 saab ued lennukite, lennundus, automobile, kontori inventar, elektri ja electriconic seadmete, sciencific vahendi, Tööstusmasinad, tootmisseadmete ja nii edasi. Selle polüimiid sobib taotluse ümbrust, mida on võimalik temperatuuri tulekindlad, suletud, mõõtmete stabiilsus, deformatsioon otsmikuluu, nagu seeling ring, jõud pesumasin, libistades võttes, vaakumpump vane, klapipesa, käik ja nii edasi.


Pure SolverPIvaigu 6001

100% pure polüimiid vaik saab hallituse töökojad, survevaluseadmed, väljapressimist molding. 100% pure polüimiid vaik on tasumata eeliseid sarjas polüimiid nagu kõrgeima mehaaniliste omaduste, parim elektri- ja soojusenergia heliisolatsiooni omadused, kõrge tempeature kulumise resist(high PV value) suurepärase dimention stabiilsuse.

Tooteid kasutatakse peamiselt: keskkond, millel on kõrged nõudmised mehaanilised omadused, puhtus, inslation, soojuse inslation, hõõrdetegur. Tüüpiline taotlus sisaldama vavle komplekt soojusisolatsioon kate, plasma keevitamine relv, turbiini ring, ajastus püügivahendid pinguti, honorar, printeri paber väljalülitamine, pawl, break blokk, millel sensing lokaator jne.


Komposiit SolverPI - grafiidi ja PTFEvaigu 6001

Liigestatud SolverPI-vaigu 6001: toode on compression vormimise moodustavad 15% grafiit ja 10% PTFE lisandus he polüimiid vaik, mis on väga madal hõõrdetegur taotletava kõrge pöörlemise kiirus töötamise tingimus.

Toodet kasutatakse peamiselt kolvirõngaste pitsat ja pitser rõngad, mis on väga usaldusväärsed blanketing gaasi tõttu väga madal hõõrdetegur ja hea mõõtmete stabilyit.Küsitlus