Kodu > Teistes keeltes > Sisu

КЛЕЙ

Aug 18, 2017

ВІДПОВІДНО KUNI ВЖЕ СХВАЛЕНОГО КЛЕЙОВОГО МЕХАНІЗМУ МОЖЕ БУТИ НАСТУПНЕ: ① МЕХАНІЧНЕ ЗАМИКАННЯ; ② ПОВЕРХНЕВА ЗВОЛОЖЕННЯ І АДСОРБЦІЯ; ③ ІНТЕРФЕЙС ДИФУЗІЇ: В ОСНОВНОМУ ДЛЯ ЗВ "ЯЗУВАННЯ ПОЛІМЕР-ПОЛІМЕР МІЖ; ④ КИСЛОТНО-ОСНОВНИЙ ЕФЕКТ, ЗАНАДТО СИЛЬНИЙ І ЗАНАДТО СЛАБКИЙ НЕ ОТРИМУЙТЕ ВИСОКОГО АДГЕЗИВУ; ⑤ ХІМІЧНЕ СКЛЕЮВАННЯ.

У конкретному скріпленні «Taha tahad» - це не просто модель у своїй ролі, але в той же час може зіграти роль двох або навіть більше видів моделей.

ІСНУЮТЬ ТРИ ОСНОВНИХ ТИПИ ПОЛІІМІДНИХ КЛЕЇВ ЯК СПОЛУЧНІ РЕЧОВИНИ: МЕТАЛИ, НЕМЕТАЛІЧНІ ТА ПОЛІМЕРИ ТАКІ ЯК ПОЛІІМІД. ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ГАРНОЇ АДГЕЗІЇ, КРІМ ВИБОРУ ВІДПОВІДНОГО КЛЕЮ, ОБРОБКА ПОВЕРХНІ ПІДКЛАДКИ ТЕЖ ДУЖЕ ВАЖЛИВА. ПОЛІІМІДНА СТРУКТУРА З ДЕКІЛЬКОМА КАРБОНІЛЬНИМИ ГРУПАМИ І МАЄ СИЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ЕФЕКТ, ЩО ЦІ ФАКТОРИ СТАНОВЛЯТЬ ХОРОШІ УМОВИ ДЛЯ КЛЕЮ. АЛЕ НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ВИКОРИСТОВУВАНИЙ PMDA / ODA НЕ Є ХОРОШИМ КЛЕЄМ. ЦЕЙ ПОЛІІМІД НЕ ТІЛЬКИ З МІДДЮ, СКЛОМ І Т. Д. HUUMORI МОЖЕ БУТИ ГАРНИМ ЗВ 'ЯЗКОМ, ДИВНИМ, ОСКІЛЬКИ ВІН САМ НЕ МОЖЕ БУТИ ЗВ' ЯЗАНИЙ. ЯКЩО ПОЛІАМІДИ PMDA / ODA ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ KUNI ПОЛІІМІДІВ ДЛЯ PMDA / ODA ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ІМІДАЦІЇ ОТРИМАНУ ПЛІВКУ МОЖНА ЛЕГКО ЗНІМАТИ.