Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Відмінними характеристиками механічних властивостей ПТФЭ є коэффициент низкого трения

Apr 19, 2018

Pliidikiirdevuse koefitsient on äärmiselt väike, ainult 1/5 polüetüleenist. See важный характеристика поверхности перфторуглерода. Из-за чрезвычайно низких міжмолекулярних сил між fluoro-süsinikuhelidega PTFE ei ole липкости.

ПТФЭ сохраняет превосходные механические свойства в широком диапазоне температур от -196 до 260 ° С. Üks omadustest perfluorgaalkopolümeeridest seisneb selles, et nad ei ole hapnikud madalatel temperatuuridel.

1%. Плотность ПТФЭ on 2,14-2,20 g / cm3, praktiliselt ilma vee absorbeerimiseta, tasakaalustuv vee absorptsioon on alla 0,01%.

ПТФЭ є типичным мягким и слабым полимером. Взаимное притяжение между макромолекулами невелико. Жесткость, твердость и прочность все малы, и они будут деформироваться под длительным напряжением.

Kui PTFE laaditakse, tekib kiiresti ka crossover, ja see on tüüpiline plastik, mille külmakanal on. Ползучесть ПТФЕ depends on the compressive voltage, temperature and crystallinity, and the higher the temperature, the more creep. Kristallilisus ПТФЭ moodustab 55% kuni 80%, а crossover ei ületa 2%. Kui kristallilisus on alla 55% ja kõrgem kui 80%, siis kahekordne kiirus suureneb.

Відмінними характеристиками механических свойств ПТФЭ are small coefficient of friction from 0,1 to 0,10, the smallest of existing plastic materials and even all technical materials.