Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Тефлоновая пластина, millel on suurepärane ülimuslikkus

Nov 21, 2017

PTFE-plaadid (ka nimetatakse leht ПТФЭ, PTFE-plaadid, тефлон лист), vormitamine ja pöördepunktid kaks, plaadid vormitakse, kasutades resioli vormitakse polütetrafluoroetüleenist pressimisega normaalsel temperatuuril, ja seejärel sulatatakse, jahutamine ja valmistamine. PTFE PTFE pöörlemine пластины, смолы компактным, спекание, очистка от. Universaalsed tooted, millel on väga kasulik kombinatsioon omaduste vahel: kõrge temperatuurikindlus (-192 ℃ -260 ℃), vastupidavus korrosioonile (happed, leelised, tsink vodka jne), vastupidavus õhus, kõrge isolatsioon, kõrged õlivahendid, pole adhesioon , Mitteoksilised ja muud suurepärased omadused.

Лист ПТФЭ, erinevad protsessid 100% puhas PTFE töötlemiseks, kasutades liitiumit, toru töötlemist, lõikamist jne. mis on saavutanud parimat vastupidavust keemilisele korrodeerumisele, vananemisele, elektriliselt isoleeritud, ja millel on madal friktsioonitegur, võib kasutada temperatuuril -180 kuni + 260 °, kui puudub koormus. For плоских площадок, V-прокладки, накладки матеріалу ja teistes tihendusmaterjalides, pingestatud rõngaste, railside ja muude libisematerjalide, elektriliselt isoleeriva materjali, vabastamise materjali jms.

Лист ПТФЭ, прочная, надежная производительность уплотнения; по-своему ПТФЭ omab parimat korrosioonikindlat ja ei vanane, pärast spetsiaalset töötlemist on korralikult resistentsus crossoverile ja vastupidavust külmale vooluhulgale; väga range, pikemas perspektiivis ohutu kasutamise võimalus temperatuuriribas; mügiline ja hõlpsalt otsa, käsitsi või mehhaaniliselt, lihtne paigaldada, ja tugiplaat on valge, puhas, saastatus ei lange koos kontaktviga.