Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Teflonplader arbejder i forskellige ætsende medier

Apr 12, 2018

Teflonplaat Kaldes ogs Teflonplaats Teflonplaadiplaat on saadaval spetsiaalselt puidutöötlemiseks ja töötlemiseks. Støbt plade teekond PTFE harpiks støbt ved stuetemperatur vedelkütuste, og derefter sintret ja afkølet. . Teflon brætpris. PTFE drejepladen teostab põrandakatte puurimist, mis on valmistatud nii stöbe kui ka sentide ja tootega.

1, PTFE plaadi pintsel:

PTFE-plaat on mõeldud kasutamiseks pakendajatel, tætninger ja sümbooliküttel, mis sobivad kasutamiseks õhutemperatuuri ja temperatuuri juures temperatuuril ° C. Põrandaküttel on elektrilised isolatsioonid, avad ja frekvenserid.

2. Teflonpladeudseende:

(1) Farven på pladen er harpiksfarven.

(2) Materjalide hindamine ja tekstuuride loomine, samuti defekter som revner, bobler, delemonering, mekaniske skader ja värktøjsmærker må ikke tillades.

(3) Tillader lubab skylignende elasticitet.

(4) Deterg tilladt on højst en ikke-metallisk urenhed, et läbimõõduga på mindre end en og ikke mere end en ikke-metallisk urenhed et diameeter på mindre end en.

PTFE on mõeldud kasutamiseks fluorplastist, mis sobib almindeligviseks enne kasutamist. PTFE har kulstofatomer som skelet. Fluoratommootorid on loodud selleks, et hõlbustada ja hõlbustada tootlikkust ning tagada, et teie füsioloogilised ja meelekindlad materjalid oleksid omavahel fikseeritud. PTFE on kahjustatud korrosioonitõrjeks, modifitseerides temperatuuri temperatuuri ja temperatuuri modulaarset temperatuuri. Dens ydeevne overstiger endda glas, keramik, rustfrit stål og endda guld og platin. Det er kendt som "konge af plastik". Kuivatatakse leelismetallist ja elementaarsest fluorist, mis võib olla madalam temperatuuril.