Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Каков самый большой недостаток сырья наполнителя из ПТФЭ?

May 14, 2018

Самый большой недостаток сырья для наполнителя из ПТФЭ: его нелегко разлагать. Kuna ПТФЭ превосходна в неблагоприятных средах, таких як кислота і щелочина, які є стійкими до окислення і високою термостійкістю, це одне з найбільш хімічно стабілізованих пластмас, seega PTFE-jäätmed ei sobi töötlemiseks, mis põhjustab rohkem valgeid raskusi. мощный. Nii et see on kõige suurem puudus.

ПТФЭ possesses high corrosion resistance to strong acids, strong alkalis and strong oxidizing agents. Ka siis, kui temperatuur on kõrge, ei tööta. Selle korrosioonikindlus isegi ületab korrosiooni klaasist, keraamikatest, roostevabast terasest ja isegi kuldast ja plattinast. PTEFE on süsinikterasest aatomiga kui skelett. Atoomid fluorist on jaotunud symmetriliselt ja ühtlaselt ümber selle, moodustades tiheda barjääri ja andes talle väga väärtuslikke kompleksseid füüsilisi ja mehhaanilisi omadusi. ПТФЭ - üks fluoroplastest, mida kasutatakse hermeetikustamiseks. Välja arvatud asjaolu, et mõned aromaatsed ühendid võivad kergelt kallata PTFE, nad omavad korrosioonikindlust ketoonide, alkoholide ja muudele organilistele lahustitele. Ainult lihvitud alküülmetallid ja elementaarsed fluorid võivad töötada kõrgel temperatuuril.

Kui on rasked plekid või hõbe, võite kasutada aluspõhja puhastajaid. Kui see on ränidioksiid, keemilised jäägid, võite kasutada happelist puhastust. Keemiline stabiilsus ja vastupidavus atmosfääri mõjudele Lisaks leelismuldmetallile, PTFE praktiliselt ei allu korrosioonile ka keemiliste ainetega. ПТФЭ не впитывает влагу, не воспламеняется и ересочно стойкий до окисню і ультрафіолетовому випромінюванню, тому він надає відмінну атмосферостійкість. Kõik tooted toodetud PTFE mängivad olulist rolli riigi majanduses, nagu keemiatööstus, masinatööstus, elektroonika, elektrotehnika, sõjaväe, aerospace, keskkonnakaitse ja bridad.