Kodu > Teistes keeltes > Sisu

973 plaanib film ja fiber õppematerjali ülesehitus polüimiid juurutamine

Sep 15, 2014

Sotsiaalse ettevõtluse 29. aprill kuulmine enne uuringu 973 filmide ja polüimiid fiber materjali struktuuri, madal soojuspaisumise PI film, kõrge elastsusmooduliga ja kuumusele värvitu ja läbipaistev ning kiulised materjalid ja PI defekt kontrolli jne, nagu teadustöö prioriteedid, selleks paindliku kuvamis- ja paindlik Päikeseelemendisüsteemi substraate, kerge struktuurilise komposiitide lennundusse kohaldamise ja sätestatud tugeva vundamendi.

PI film ja fiber materjalide ettevalmistamise kõrge jõudluse ja madala hinnaga olevat saavutamiseks lahendada keerukaid kujunemisel ja arengul rolli olulise outfield vaik vormimise protsess ja teisese esmane selgroog struktuuri kondenseeritud aines, struktuurifondide määruse polüimiid materjalid ja tõhus ettevalmistamine, materjalide ja tüüpiline heterogeenne liides sobitamine haigustekitaja keskkonna kohanemisvõime kolm olulist teadusliku probleemi.

Polüimiid on suurepärane jõudlus mitte ainult vastupidavad kõrge / madal temperatuur, kõrge Elektriisolatsioonkate, madal dielektrilise läbitavuse konstant ja kadu, kõrge tugevuse ja kõrge sitkus, vastuseis kiirguse ja korrosiooni jne, ja saab töödelda filmide, kiud, liitained, plastid, vaht ja muud materjali. PI film on peamisi materjali omaduste mikroelektroonikasektori pakkimise ja valmistamise, elektri isolatsioon ja muudes valdkondades olulisi, suure jõudlusega PI on Kevlar kiudu tasakaalustamata UV vastupanu ja kiirguse vastupanu, peetakse näiteks ruumi ja tuumaenergia eestikeelne keskkond, orgaanilised kiud uue põlvkonna kõige lootustandvamaid rakendusi.

Riigi võti alusuuringute ja arendamise programm (973 programm), mille eesmärk on riigi strateegiline vajadustele oluliste teaduslike probleemide lahendamiseks.