Kodu > Teistes keeltes > Sisu

See PTFE-i aasüttivus on materiaalne ja võib minimaalseks jääda

Apr 24, 2018

Enamik PTFE-ga seonduvaid aineid saab lahustada ka vesinikuaatomite ja polüetüleeniga, võib olla fluorine.

Polütetrafluoroetüleen F-aatom Molekulaarne süsivesinik CF-lüli moodustab CC-sideme, mis on ühendatud CF-i membraaniga, mis on partikular na mataas na katatagan, mis võib olla leelisega metallist, võib elementaarne fluor na kung saan ay hindi kummikomponentidega lupa.

Polütetrafluoroetüleen F atoms Molekulaarsed sümmeetria, CF-kovalentne kumbasioon, mis koosneb elementaarsest elemendist, on molekulaarne molekulaarne elektron, mis moodustab molekulaarne molekulaarne kineelibilanss. PTFE-ga võib kasutada ka mittemateriaalseid dielektrilisi aineid, mis on PTFE-ga ja mis sisaldavad mitokondensaarset molekulaarainet, mis sisaldab kristallilisust. Dahil ang PTFE võib inertset fluori sisaldada pealekandmisel kapslites, see võib sisaldada naturaalset mittesisaldust mittesüttivatele fluorosüsinikele.

1, pagkakabukod: mula saagis on osaliselt, vastupidavus on 1018 oomi • cm, dielektriline pikkus, mis on jaotatud boltehele.

2, matemaatiline temperatuur on minimaalne: temperatuuri ei tunne enam kui 20 ° C juures, temperatuuril on -190 ° C ~ 260 ° C.

3, self-pagpapadulas: sa saad teada, kas olete valmis kasutama plastikut, kuna see on ainus materjal, mis on ette nähtud õli tootmiseks.

4, ang ibabaw ay hindi malagkit: kila kindel materiaalne ay hindi maaaring sumunod sa ibabaw, ay isang uri ng enerhiya ibabaw ng pinakamaliit tahke materiaalne.

5, mis on praegusel hetkel atmosfäärist pärinev iipon, kiirguse kiirguse tõttu on mababang pagkamatagusin: pang-matagalang kokkupuutel kapkaligiran, on kõik katanid ng ibabaw nanatiling hindi nababago.

6. Inokustumatus: indeksi ng hapniku piirang ay mas mababa sa 90.

7, kemikaal, mis on kohe saadaval järgmisel lehel: leelismetallide leevendamine, PTFE või gaasi halogeenimine on seotud kemikaalidega. Halimbawa, sa puro sulpuriko-hape, nitrihape, vesinikkloriidhape, laske veega lahjendada, puhastage lahus lahustites lahustites, lamang bahagüaanis, alkaanid täis (tungkol sa 0,1 g / 100 g) o higit pa sa 300 ℃. PTFE ay hindi, mis on kahalumigmigan, non-nasusunog, hapniku, ultraviolettkiirguse ay napaka-matatag, see võib olla mahusay na paglaban ng panahon.