Kodu > Teistes keeltes > Sisu

En PTFE võib põhjustada vaakumit

Apr 09, 2018

See on PTFE ara siksik, sest see ei pruugi katkestada vaakumit. Kui soovite, et soovite maksta oma raha, võite saada selle hinnaga soodushinnaga, kui soovite, et teil oleks võimalik maksta nii palju kui võimalik, kui soovite, et teil oleks võimalik maksta nii palju kui võimalik. See rõhk aurustatakse temperatuuril 25 ° C 10-4 Pa 4 x 10-3 Pa temperatuuril 350 ° C.

Ang PTFE võib määrata koefitsienti ng, mille korral võib olla liiga suur, kuid võib põhjustada hõõrdumist 0.02 hangagang 0.1 para sa bakal. Maaari sellel õlisilmil ei ole õlivaba materjalist materjali, seepärast on see vaakum tihendid, mis tagavad selle soojusjuhtivuse. (O võib olla binagong fluoroplastika) upang maiwasan ang pinsala dahil sa hõõrdumise ülekuumenemise.

Ang polütetrafluoroetüleen ay hindi nababanat at napipiga bilang goma on mga daloy o masira pa sa mataas na kohkarga. Kui soovite maksimaalselt 3 MPa suurust maksimaalset makset, peate seda maksimaalselt maksimaalselt 20 MPa maksimaalselt maksimaalselt 20 MPa võrra. Samakatuwid, PTFE-PTFE-i ja karantiinaprogrammiga lambiplaadid asetsevad lukustatavaid äärikuid, mille kõrgus on 3,5 MPa.