Kodu > Teistes keeltes > Sisu

See teflonplaat on pangunahing, millel on kung anong mga lugar

Dec 22, 2017

PTFE plaat pangunahing layunin kasangkot sa lennunduse, kosmosetööstus, naftakeemia, makinarya, elektroonika, konstruksiyon, tela at iba pang mga industriya, ay naging isang modernong industriya sa isang bilang ng mga pangunahing teknolohiya kailangang-kailangan na materjaalne.

Mehhaaniline tööstus

Hügieen sulle lõõgastav segu, mis on kaitstud kemikaaliga, keskmise temperatuuri pealekandmisosaga, täidisega täidisega, vahepealse ristlõikega, peeglipöördega, pealetrükiga, gaasipaagiga, ventiilidega mga katulad nito; katamtamang temperatuuri torujuhtme kaagnasan, kaagnasan-lumalaban Liner, isang separator, isang lalagyan at isang tindig rööbastee di-langis määritud kolvirõngad, membraan, init-soojusvahetid, sapatos na pangbabae, atbp, na kung saan või maaaring gamitin para sa pagpapakalat at binuntis isang buhaghag artikulo na võib paang.

2, elektrikul elektroonikaseadmetes

Pangunahing aitab teil teha kaablit. Ito ay dahil ito ay võib mataas na matatag isoleeriv mga katangian, võib võib-olla napakaliit dielektrilise konstantsi dielektriline pagkawala sa mataas na dalas ja ultra mataas na dalas, dielektric katangian on maliit na apektado ng temperatura.

3, medikamentoosne materjal, mis on mõeldud kasutamiseks majapidamises, mis on valmistatud meditsiinitoodetest, mida kasutatakse tuberkuloosi, torude, keeduklaasi, nailäbilanssüdamiku, kanalite jaoks, mis on mõeldud kasutamiseks ultra-puhas pagasasalatasandil.

4, materjalide konstruksiyon materiaalsetest materjalidest on matemaatiline materjal, mis on koormatud majapidamiskaabliga, mis on varustatud malawakangiga, mis on varustatud üleminekutega, tunnelid, katuseraamid, moonutades kemikaali torujuhtmeid, nakataas maanteed, trenid, malakohang tangke o mga katulad.