Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Diseño estructural específica

Apr 28, 2017

Materjal on läbipaistval temperatuuril, mis on läbipaistmatu ja läbipaistev, kuni 250 ℃. Kasutades põhimõisteid, mis võimaldavad paindlikumat päikesepaneelide loomist, on Cristal Pallaadal, mis on saadaval sellel lehel, mis on mõeldud kasutamiseks Cristal Fragiilil, mis on näidatud Cristal'i väljapaneku jaoks, mis on mõeldud kasutamiseks lainepikkuses La línea plana media línea de la onda meedia. Enamik materjale, mis on saadaval tegelikel ajahetkedel, on soovitav, et TG oleks 250 ° C, peaks olema sobivate materjalidega. Sinembargo, laseme poliitilises plaanis üldist teavet ja materjali transparente amarillo-marrón. Otsige molekulaarseid mudeleid, mis on mõeldud poliitikavaldkondade jaoks, et parandada ja parandada konglomeraate, mis omakorda vähendavad molekulaarset ja molekulaarset transkriptsiooni. El diseño estructural específico es:
1. Tutvuge un grupi que contiene flúor
2. Tutvumispaigutus, mis on seotud peamiste teostega, kompositsioonide ja ringkonnakohtute loomisega.
3. Tutvustus peatükis 2,2 '- see on positsioonil bifenilal lugemisel ja struktureerimisel ühtegi ühtset, interrumpiendo ja võimendamatut konjugat.
4. La introducción de grasas, especialmente las unidades estructurales alicíclicas.
5. Se pueden usar monómeros teateid como 3,4'-dianhüdrid ja 3,3'-dianhüdrid, diamina meta-sustituidas ja sarnased para doblar la cadena principal.