Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Las platas de teflón funcionan en diversos medios corrosivos

May 24, 2018

PTFE plastmahutite sepistamine PTFE teflon PTFE hoiates imemisviimistlusplaanist, mis on mõeldud kasutamiseks plastist plastist põrandakattematerjalina, mis on valmistatud polüetüleenglütseriidist ja temperatuuri ümbritsevatest ainetest, mis aitavad kaitsta seeläbi hingamist. Precio del tablero de teflón. La platsa giratoria maatükk PTFE-st on väga kasulik ja otstarbekas konversioonide tegemiseks.

1, platsa de PTFE utiliza:

℃PLaF PTFE-i ja temperatuuriandur, mis tagab, et paljudel juhtudel leevendavad materjalid ja materjalid, mis aitavad tootmisel ja kasutamisel kasutada erinevaid kasutusvõimalusi teistes valdkondades.

2. Aspecto de la placa de teflón:

(1) El värvi de la placa es el värv de la resina.

(2) debe ser de textura uniforme, aspecto liso, grietas permitidos, burbujas, delaminación, daños mecánicos, marcas y otros defectos.

(3) Permite una ligera elasticidad tüüpi nube.

(4), mis ei sõltu kahjuritõrjetest, ei sisalda metaallikaid, mis ei sisalda metaanilisi aineid.

PTFE segi kasutatakse komposiitmaterjalide tootmiseks fluoroplastika, polütetrafluoroetüleen, süsinikmonooksiidi, kompositsiooni, mis on ühtlane rajatiste tootmiseks ja tootmiseks, moodustab barjääre apretaadis, tulemuste ja altamente integraalsete propüüdadega füsika ja mecanicas valiosas. El PTFE ei kahjusta ühtlast korrosiooni parasiitide, fassaatorite ja oksüdeerivate fuurteeritud aluste puhul, mille temperatuur on madalam. Su rendimiento aún más que el vidrio, cerámica, acero inoxidable, e incluso oro, platino, conocido como "plásticos rey", dijo. Solo los metales alcalinos fundidos y el flúor elemental pueden funcionar a altas temperaturas.