Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Le koefitsient frottement extrêmement faible du polytétrafluoroéthylène est une caractéristique imporante de la surface des hydrocarbures perfluorés

Apr 17, 2018

Leef koefitsient PTFE est extrêmement faible, seoulment 1/5 de celui du polyéthylène, caractéristique imporante de la surface du perfluorocarbone. Välisjõudude vaheliste seoste vältimiseks kasutatakse fluorosüsinike fluorosüsinikke, PTFE, mida kasutatakse karakteristiku kollektorina.

Le PTFE säilitab suurepäraseid propriétés mécaniques'e, mis on saadaval suurel temperatuuril temperatuuril -196 ° C kuni 260 ° C. L'une des caractéristiques des polymères perfluorocarbones est qu'ils ne sont pas fragiles à basse température.

PTFE tihedus on umbes 2,14-2,20 g / cm3, eeldatav absorptsiooni kiirus on 0,01%.

Le PTFE on ainus polümeeride sool ja faible tüüp, mis on omavahel hõlpsasti ligipääsetav, laia rigiditä, mitmekülgne ja säästev ning tagab tõhusa ja efektiivse kasutuse pikemas perspektiivis.

Larsque le PTFE pakub täiustusi, mis on valmistatud plastikust ja plastilisest materjalist. PTFE-ga varem pakutakse kompressiooni, temperatuuri ja dekoratiivkristallekraanide kombinatsioone ning lisaks ka température est leeville, pluss legeleht on oluline. PTFE La cristallinité du featuring sisaldab 55% ja 80% ning fluoriid ei ületa 2%, lorsque la cristallinité est inférieure à 55% ja supérieure à 80%, flange augmente rapidement.