Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Le PTFE est chimiquement stabiilne

Jul 02, 2018

Le teflon pakub väga mugavat ja kokkupressitavat materjali, mis aitavad teil kokku puutuda. Tänu 3 MPa maksimaalsele maksimaalsele tasemele on see 3 MPa, mis annab teile umbes 20 MPa pikkust vooluvõrku. Ainsi, les matériaux d'étanchéité polytétrafluoroéthylène généralement utilisés comme la bride à rain, et tasuta ei deepasse 3,5 MPa. La formaalne struktuur paneb l'étanchéité statique esile représentée la Fig. 6.

Le PTFE on tootja isolatsioonielektrijaama jaoks. Sa résistivité élevée, une faible perte diélectrique, et teflon PTFE ei saaks adsorbeerida vaporur d'eau (mitte-absorbente, niisugust infiltration d'eau), mis on 100% niiskuse suhteline, résistance de surface était encore très Haut. Cette propriété et propriététes anti-arc rendent le PTFE spetsiifilisust kohandada erinevate variandide rakendusi, mis ei võimalda isolatsiooni.

Les Propriétés chimiques du PTFE sont très stables, ce qui est supérieur à tout autre matériau plastique paindlik. Il ne réagit pas avec tous les acides et bases ühendus, ja ka trots acides forts ja acid fluorhydrique. Téflon PTFE ei ole seerav müillielektroonika, mis ei kuulu solvantide kogumiks (peamised omadused ja alcalin fondi). Téflon PTFE on mittesüttiv, mittetoksiline ja seeläbi lühem kui 400-kraadise temperatuuri temperatuurihäirega. C peut libérer des gaz toxiques. PTFE on loomulikult täiuslik ja täiuslik, kuna see ei aita kasutusele minimaalset funktsionaalsust. Faatide tähelepanu on à la température maksimaalne tööpuudus l'adhésif lors du collage.