Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Le PTFE on plastilisest ja plastilisest materjalist valmistatud

Apr 11, 2018

Le teflon on plastilisest ja plastilisest materjalist. Avec une mass gamme de température d'utilization (-250 ~ 260 ° C), stabiilsus chimique, suurepärased ettevõtted elektri-, auto-lubrifiant ja anti-adhérent et une série de performances indépendantes, sorte que sa big gamme d ' rakendused.

Dans l'industrie chimique, il peut être utilisé comme meetériau anticorrosion ja peut fabriquer dżżrikud composants korrosioonivastane tels que des tuyaux, des vannes, pompes ja raccords. Pour les équipements chimiques, des revutéments et des revêtements pour reécteurs, destillation des destillations et des équipements anticorrosifs peuvent étre produits.

Mécaniquement, mida kasutatakse peamiselt autolubrifiant, segmendi piston, joint d'huile ja bague d'étanchéité. L'auto-lubrification on saadaval nii masinaküttele kui ka energiakontseptsioonile.

Seadmetele mõeldud elekter ja elekterkoodid on kasutatavad mitmesuguste filtrite ja patareide valmistamisel, patareide avamisel, patareide sünkroniseerimisel ja ahelate väljalülitamisel.

Kasutades kõiki materiaalseid materjale, on kasutatud termoregistreerivaid, traditsioonilisi ja mittetoksilisi aineid, mis on kasutatavad meeste ja naiste tervise ja meditsiinitehnoloogia varieerumiseks. Esimesed filmiplaanid koosnevad stérilesist, disaineritest, dispositiividest ja artistidest, mis jäävad mõne sekundi lõpuni ja on mõeldud kunstnikele, kes soovivad õppida ja õpetada.