Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Mababang koopisyent ng pagkikiskisan PTFE plaat mahusay on isepesuvahendus

Aug 20, 2018

PTFE plaat on valmistatud nii, et see hõlbustab ka iseõmbejõudu, kasutab katangiani, mis töötab kaevandustes, töötab kaevandamise masinasse, parendab masinaid ja masinaid, mis on mõeldud masina juhtimiseks, Kui pakendis on masin, langeb pagasi maksimaalselt 30 krooni, mis on valmistatud paberkandjal 0.03, mis on valmistatud paberist 0.06, lamang 1/3 ng rauast. PTFE plato ng kast-rauast on ingliskeelne slide ng bilis positiivse kaldega kõvera katangian, mis on muutunud staatilisel dünaamilisel moel, mis on seotud matemaatikaga, maaari mabisa maiwasan mababang bilis.

Maliit kannab halaga, põranda kandev plaat, polütetrafluoroetüleenil baseeruv 5,6x10 cm2 min / kg, PTFE plaat, nööblihma trepp, raudteetransport, pagasubok, tavaline, pealekandmine, pealekandmine, pingutuskindad, ng kakayahang umangkop lint <> Ang mga riles ng kama ay buo.

Mataas liimivad lakid, makunat lakid 20,9 Mpa, legeeritud lakid> 10 MPa, mis on valmistatud nii kinakailangan na proseso. Sa sandalad koerad, mis ei kuulu maha ristlõikega, on mõeldud kasutamiseks puidust põrandakatete jaoks, mis on ette nähtud põrandakatteks, mis on ette nähtud põrandaküttega põrandale. , Dahil Rail PTFE-plaadimõõdud, paberkandjad, isesüttivad omadused, mis on võõraste ainete kimäärsed, sillutuskivid, kangad ja rauast rajatised.