Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Pesikal on mekanikal na mga katangian ng PTFE

Sep 12, 2018


Polütetrafluoroetüleen on polümeerid, mis on läbipaistvad ja materjalid, masinad, mis on valmistatud kummist, kummist, kummist, klaasist; HDPE ay malambot LDPE ay mahirap; Kui gaasi läbilaskvus on kahjustatud, tekib tihedus, kusjuures N2, O2 süsinikdioksiidi heitgaaside korral on Kung ikkumpara saagi ja paksu, kui HDPE aas maski, siis ei saa seda teha ka mobiilimudelil. Temperatuur on madalam kui õhu käes. Hõrk temperatuur on -70 ° C, ngunit hindi ito lumalaban. Mataas temperatuuri korral võib HDPE aurustada, kui kattuda, kui soovite, et teie HDPE-d oleks võimalikult hästi läbipaistvaks muuta.

2. Polütetrafluoroetüleen kemikaali naatriumhüdroksiidi (PE), mis levib lumalabana, võib põhjustada pindaktiivseid aineid, leelised looduslikul temperatuuril, temperatuuri normaalsel tasemel, HlSO4 sisaldav HNO3. Maaari tuhagal ng karamihan sa mga orgaanilised lahustid on 60 ° C, alifaatsed süsivesinikud, aromaatsed süsivesinikud klooritud Pamamaga sa mga süsivesinikus.

3. PTFE vananemine ei toimi, kuna PE kahandab dahani-dahan-ilgaaside tootmisel O2-sid, see võib põhjustada peamised nakkused, ultraviolettkiirguse kiirgust malaasides.

4. Polütetrafluoroetüleeni isoleerimisomadused Ang dielektriline konstant ay maliit.

5. Polütetrafluoroetüleen ay hindi maganda angaly, nakalimbag, hindi maganda ang kulay.