Kodu > Teistes keeltes > Sisu

plástico

Jun 20, 2017

Teflon on "plástico", mis on pärit Roy Prang Spectre'i versioonist 1936. aastal ja on ühinenud Ameerika Ühendriikide Unidos DuPont'i föderaalreservidega, kus on loetletud tetrafluoroetüleenglükoolid, mis on valmistatud segude tootmiseks sambukindlale etapile Experio, pero cuando el día siguiente jaoks abrir la válvula del cilindro, pero ei desbordamiento gaasi, pensaron que era una fuga, pero cuando pesando el cilindro, el cilindro y no encontraron jauna pérdida de peso. Ellos vieron los cilindros, mis on loodud erakorraliseks kasutamiseks avalikes kohtades, kus on teflon.

PTFE-ga seonduvad suurepärased omadused, mis on seotud PTFE-ga, on seotud puidutöötlemistehnoloogiatega, mis on seotud puidukaitsevahenditega, muudel toodetel ja muudel seadmetel, mis on mõeldud kasutamiseks autotööstuses ja segunda Guerra Mundial. Ei ole ühtegi lahendust Segunda Guerra Mundial'ile, mis on üldtunnustatud ja tööstuslikult toodetud 1946. aastal.

Nombre comercial china "Teflon" (Teflon), Teflón, Teflón, Teflón ja nii edasi. See on keskne tetrafluoroetüleenpolümerisatsioon, mis on lihtne ja keerukas - [- CF2-CF2-], ning on tõestanud, et see on suurepärane, vastupidav ja korrosioon, mis võib kahjustada ja kahjustada de los mejores materiales, además de fondido metales alcalinos, trifluoruro de cloro, cloro líquido pentafluoruro y flúor, la capacidad de los qui micoos, que hiveren en agua regia no cambia de [2], se expiati en en una variedad de ácido necesidades base de caso y un disolvente orgánico. Capacidad de sellado, lubricación de alta viscosidad, aislamiento eléctrico y una buena resistencia al envejecimiento, excelente resistencia al calor (trabajo suurel temperatuuril ja temperatuuril kuni 250 ° C). C 180 ° C. Teflon ei ole mulle midagi sellist, mis on mõeldud inimestele.