Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Probleemseks jääb PTFE plader

Mar 12, 2018

Teflonibordi aplikatsioonid aitavad teil leida probleeme, sest põrandal on jõudlus, mis aitavad kaasa ka unikaalsele ja kahjutusele.

Vær først opmærksom på materialets belastningskapacitet

Produkter fremstillet af Teflon-arkmaterialer on haruldased ja tolerantsed, mehed ikke uden begrænsning. Hvis on toodetud sellist tüüpi tooteid, mis on valmistatud puidust, betoonist, betoonist, plastikust deformatsioonist, mis on valmistatud nii, et see ei oleks kunstlik, sest see ei kahjusta oprindelige. Derfor er det nødvendigt at være opmærksom på dette aspekt.

Sõltumata sellest, kas see on vajalik, on see vajalik

Määrake kindlaks, kui palju materjale on kasutatud, et leida üksikasjalikumat materjali, meeste jaoks probleemi lahendamiseks, kui soovite, et teie tööriistad oleksid õiged. På grund af materiales svage adhæsion er det meget vanskeligt klæbe til overfladen af andre genstande, så brugeren skal være opmærksom på dette ved brug af det.

For det tredje skal du være opmærksom på materialets udvidelseskoeefficient

Kui soovite, et materjalid töötaksid kõrgemal temperatuuril, saate selle temperatuuri ja temperatuuri tõsta, kui soovite, et tootja saaks seadme temperatuuri ja temperatuuri. Hvis du ikke bruger tüüpi materjali korrekt, juhtida iga mehe om det, ja mõne muu kui tabelil.