Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Procesní krok tvarování, které šest částečné teflon

Jan 04, 2018

Teflonil on protsess, mida teete roostevabalt: selline printsess → → → slonování → komprese → lukustav vážení

1, Suseni: PTFE pryskyřice při skladování přepravě, snadno se vlhké v důsledku nesprávné konzervačních latek (teplota vzduchu v letním Tele není velký, více vlhkosti), vlhkost, obsažená v prášku pryskyřice, vysoká teplota slinování Yajian vlhkosti ustanovení se vypaří článek výsledkem je odpad, proto poolt polütetrafluoretüleen pryskyřice prášku před prášek bly vysušen ve typ suñení.

2, prášek: Vysušená pryskyřice prášek do suché práškové směsi s odpadem a šrotem aglomerátů dětí při teplotě místnosti, který se používá k být stisknuto.

3, o hmotnosti: zváží hmotnost je důležitým krokem. U výrobků s velmi konzistentní a jednotné zápustky při stejném tlaku, musí materiál zajistí, že každý článek o stejné hmotnosti.

4, stisknutím: vážená materálu do dutiny formy, je umístěna na lisu, tlak se pomalu pod tlakem je to zádoucí, av o souladu s velikostí a tloušťky výrobku, poté stisknutím příslušného procesy být evakuován a po dosažení předem stanoveného tlaku, tak, že velikost výrobku je správně udržována, typicky od 0,5 do 15 minut.

5, slinování: lisované prázdný dobrá polytetrafluorethylen, podle potřeby vloží do slinovací pece, zavřené dveře, podle určitých požadavků slinování teploty, slinované PTFE článek hrubý.

6, plast: Při tvarování slinutý předmět za velké deformaci určitým způsobem, protsess obnovit původní tvar.