Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Propiedades de unión adhesivas

Jun 01, 2017

El agente principal

Peamised tegurid on peamised peamised tegurid, mis aitavad teil saavutada tõhusat, lihtsat ja tõhusat liimimist. Pea meeles, et peamised koostisained on üldised ja mittekasutatavad, kuid ei sisalda ühtegi poliitikakomponenti, nõudeid ega ole kindel, et see on vajalik. Se puede utilizar como un material pegajoso son:

1. Macromoléculas naturales tales Como almidón, celulosa, tanino, goma arábiga ja alginato de sodio, samuti como pegamento loomade como cola kohta huesos, pegamento de pescado, cola de proteina de sangre, kaseina ja goma laca.

2. Resina sintética, resina termoendurecible ja resina termoplástica en dos categorías. Resinas termoendurecibles teoste koopia poliesteres epoksiid, fenolikk, insaturados, polüuretaan, siliconas, poliimidas, bismaleimidas, resinas alílicas, resinas de furano, resinas amino, resinas alquídicas jne; Resinas termoplásticas jutustab koole polüetüleenist, polüpropüleenost, polüvinüülkloriidist, polüstiroonist, resinakrílkast, nailonist, polükarbonatoost, polüoksümetüleenist, polüestertermoplastist, polüfenilüleenoksiidist, fluororesiinist, polüfenilüleenist, polüsulfoonest, polüetoonist, polüsoolosakestest ja muudest sarnastest polümeeridest Modificados Aleaciones de los mismos. Võimalik, et linnapea ei saa olulist teavet.

3. Caucho y elastómeros. Caucho principalmente caucho de cloropreno, butüül nitrilo caucho de ethylene-propyleno, caucho de fluor, polüisobutüleen, polüsulfuroon, natuke caucho de polyethylene clorosulfonado; Elastómero es meno elastómero termoplástico ja elastóroo de polyuretano.

4. Además, mis on kasutanud aglutinaate inkorporeeritud tekste, kirjeldavad ka silikoseid, fosfatoole ja cobre-óxido de cobre fosfatoosi.