Kodu > Teistes keeltes > Sisu

PTFE on suurepärased propriétés de vide

Jul 27, 2018

Wang, kommunikatsioonimaterjal, mis on valmistatud Téflon plastilisest materjalist, on kaubanduslikul eesmärgil Téflon ja tööstuslikult puhastatud polüetüleentereftülaat, mis sisaldab aineid blanche ou blanc cassé. Tavaliselt puhastatakse trichlorometaan ja fluoriidhüdroksiid ja fluoriid (fluoriidi) polümerisatsioon, temperatuuril 370 ° C, mille järel puhastatakse trifluoroetüleen, fritt, valatakse prodüüri ja soliidi, mitte termoplasmaatika ja mitte Résine poreuse Bien que ley polytétrafluoroéthylène PTFE, et saada kristalli kristallist, mis asub sulandumispunktis. See plastik on kõrgemal toidulisandil, mis annab teile suurepärase kvaliteediga mécaniques de détériorent fortement. Et à des températures supérieures à 327 ℃, le débit dans une gomme non amorphe. Asetemperatuurid ületavad 400 ° C, polüetüleentrifluoroetiline polüetüleentereftalaat PTFE ja lenduvate fluorosüsinike segu. Il est également de très bonnes propriétés à basse température, peutähtsaks peamised ténacité à tem teme ratures inférieures à -80 ℃.

La struktuur on polüetüleenglütserool, mis on tihe, väga hea keskkonnakaitsega tegelev ettevõte. Isegi kui võimalik, see on sujuvaks perméabilité, ce dégazage et la pression de vapeur à la température ambiante est très basse, mieux que d'pléticas et les quotes. Pression väärtus on 25 °.] C est 10-4Pa, 350 ℃ de 4 × 10-3Pa.

PTFE polüetüleenfluorosüsivesinike protsendimäär on suurem kui 0,05-0,04, ja see ei ületa 0,02-0,0%, kuna see ei tohiks ületada leegitust, kuna Mobiilne mobiiltelefoni ühine mobiilsidevõrk, mis tagab, et kasutajasõbralikku termopulatrit kasutatakse seksuaalsete (fluoroplastilisi modifikatsioone), mis pakuvad koduvõrgu hooldajat ja aurustamist.