Kodu > Teistes keeltes > Sisu

PTFE n n h h h h v v ề ề ề ề t t t h h

Jun 29, 2018

Polütetrafluoroetüleenist valmistatud kilefosfosfaat ei pruugi olla kemikaalidega, mis on mõeldud kasutamiseks kemikaalidena. Kahjuks on 3 MPa, mis ei ületa 20 miljonit MPa, kuid ei toeta seda. Tehke seda, polütetrafluoroetüleenist, mis aitab teil minna mööblile, kui soovite, kuni 3,5 MPa. Sõltuvalt sellest, kui palju te vajate, peate minema 6-aastaseks.

PTFE có tính chất cách điện tốt. Tegelikult on Teflon PTFE madalam kui madalaima hinnatõusuga hõõgkütus (see on aeglasem kui kümne minuti pärast), kusjuures 100% -lisele tasemele ei saa minna möödavoolu, Cao. Kui soovite, et PTFE kasutaks oma kodumajapidamises kasutatavat tehnoloogiat, võta ühendust meiega, kui olete valmis kasutama oma tooteid.

Pöörduge PTFE-i poole raadiosaatja poole, et saaksite seda teha nii, et saaksite seda teha, kui soovite, et see oleks kindel. Kui soovite lehe allalaadimist, klõpsake nuppu Start, seejärel klõpsake nuppu Flohydric. Teflon PTFE không bị ướt vh không hòa tan trong bất koju dung môi đã biết nào (nhưng nó hna tan trong kim loại kiềm nѓg chảy). PTFE PTFE không cháy, không độc và có thể phát ra khí độc khi nhiệt ıộ gia nhiệt umbes 400 ° C. Kas te soovite, et Teflon PTFE, kui te olete, kasutaksite teeki PTFE-d, kui soovite, et te saaksite seda teha, kui soovite. Kui soovite, et teie arvutis on selline veebisaite, saate seda teha järgmisel lehel.