Kodu > Teistes keeltes > Sisu

PTFE tiene buenas propiedades de aislamiento eléctrico

May 29, 2018


El polütetrafluoroetüül-nool ei ole elastne ja kompaktses kompositsioonis, mis on tihedalt sujuv ja hõlbustamatu. Cuando la carga esi on kõrgem kui 3 MPa, tekitades jääkide deformatsioone, mis on vahemikus 20 MPa, sealt võrdselt. Por lo tanto, PTFE PTFE üldised materjalid on kasutatavad ka materjalide tootmiseks bridas ranuradas, y la carga no supera 3,5 MPa. La estructura utilizada for sellad estático se muestra et Figura 6.

PTFE tiene buenas propiedades de aislamiento eléctrico. Su extremadamente alta resistividad y baja pérdida dieléctrica. Dado que el PTFE ei adsorbeeri absorbeerivat aurutõrjet (ei ole absorbeerivat ainet, mis on infiltreeritavas elastses keskkonnas), mis on kaitstud kõrgekvaliteedilise elavhõbedaga 100% ulatuses. . Esta propiedad y su resistencia al arco eléctrico hacen que PTFE PTFE mereandmete jaoks, mis on saadaval erinevatel tingimustel, kui on nõutud aislamiento.

El PTFE polütetrafluoroetüleenid on esiteks saadaval, olles paremad kui teisest materjalist, mis on plastist elastne. Nr reakciona con todos los ácidos y baasid conocidos, incluidos los tres ácidos fuertes y el ácido fluorhídrico. El Teflon PTFE ei eralda ühtegi solvendikontsotsiatsiooni (ennekõike metallist alcalino fondido). PTFE El PTFE ei ole inflammatav, ei lase tuhandeid gaase välja puhastada, kui temperatuur on kõrgem kui 400 ° C. Debatt a la naturaleza de teflon de PTFE, solo se puede unir utilizando métodos especiales. La temperatuuri maksimaalne temperatuur on madalam kui kütus.