Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Kas teie ettevõtte peamine tootevalik on PTFE?

Nov 06, 2017

Selgitamaks olulist mõjurit toote kvaliteedi kohta, pakume PTFE-le fritteeri. Etant donné que les différentses de traitment affectent directement de température de fritage, a vitesse de refroidissement sur la plaque de polytétrafluoréthylène de masse moléculaire, la cristallinité et de la porosité, qui à son tour génère trois effesti sur propriétés physiques, mécaniques et elecriques See artikkel näitab, et värske köögivilja tootmine on kvaliteetsem ja efektiivsem, kuna reparatsioonid erinevad kõigist toodetest, mida pakutakse materjalide valmistamisel, friteerimissüsteemides, mis on ette nähtud kasutamiseks majapidamises ja majapidamistes, mis on seotud polüetüleentrifluoroetiliinide, deformatsioonide või de fissuration.

Valage plekki 600mmX20mm PTFE, mis on varustatud nelja deformatsioonivärviga, mis tagab horisontaalse horisontaalse PTFE plaadi, mis on valmistatud alumiiniumist. Kuid kaitsekile, mis on kaitstud alumiiniumiga, on saadaval ka kollektsioonisiseseks polümeerideks, mis aitavad kaasa värvide, värvide ja toodete kvaliteedi parandamisele.

Neli neljapärast PTFE-i turvameedet pakuvad ringlusse õhutemperatuuri, manifesteerides objektiivi ja liikumissuunda.

Au cours de l'élévation de la température, vastament, à 250 ℃, 330 ℃ période de temps constante ;. Leevendamisprotsess, reageerimine, 330 ° C, 300 ° C konstantse pinge, maksimaalne temperatuur 150 ° C] C lorsqu'il est éteint. Température de fritage 380 ℃, température constante 4h.