Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Kas Quels on PTFE-le feuille?

Jul 11, 2018

PTFE detekteerimisteguri suurim osatähtsus, automaatselt lubrifikatsiooniprofiilid, automaatselt lubrifikatsiooniprofiilid, automaatne lubrifikatsiooniprofiil, mis on mõeldud kasutamiseks raudteejaamades, on mõeldud kasutamiseks pealetrükis, pikemaks ajaks, Seade, mis on ette nähtud masinaruumide tootmiseks, on masinaküttesüsteemide lubrikatsioon, kusjuures 30-protsendiline lubrikatsiooniklass on 0,03 ja fikseeritud koefitsient à sec de 0,06, seulement ja tiers de la fonte sous-rail. PTFE plaque de fonte et vitesse de glissement on täiesti positiivne karakteristikutega, sest erinevus stabiilsuse ja dünaamika koefitsiendina on kasutatav, seda paremaks peetakse efektiivseks kasutamiseks.

Une petite quantité d'usure, mille laius on 5,6x10cm2 min / kg kohta põhja polytétrafluoroéthylène, PTFE-i plake, mis on mõeldud turbetarvete testimiseks, opereerimine on standardne apriis trois mois d'uure de la bande sou <0,03> Les rails de lit sont intacts.

la jõud sidekeskusesse, 20,9 MPa trajektoori jõudlus, ülekaalulisus> 10 MPa, raadiokohtumisvabadus. Une fois passée la lubrification on raudtee pauvre ou de la puce õigekäsu que le corps étranger dans le procédé rongi juhendamine kujunduse kohta pinnase hõõrdumise, randmele, et alliage-et-bismuth geneetilise töötajaga ja procédé réparation d'un nikelage Rapide, mis ei muuda peaversiooni raudteelähtlusega, edastab PTFE raudteeplaat dekoratsioonide kolleegiumile, see tähendab, et autojuhtidele, kes tegelevad kemikaalimaterjalidega ja välismaalastega, läheb pilkupüüdjaks, läheb raudteele protégé.