Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Kvellid kasutavad PTFE tehnoloogiaid

Feb 07, 2018

Tehnoloogiad PTFE kemikaalide moulants, hüdroelektroonika, kummikompressioon, ekstrusioon, pulvérisant, liant, soudant et enroulant la technologie de moulage la plus kommuun. Les Cinq esietendused, mis on toodetud PTFE päritolu toodetes, on traditsiooniliste PTFE-plekkide traditsioonid ja mitmekesised tooted. Enne kui hakkate kasutama laminaate, termoformeeringuid ja mütoloogilisi motide. Maintenant, introduisez brièvement une variété de méthodes de moulage.

1, méthode de moulage

Mänguasjad, mis on mõeldud kasutamiseks pealispinnaga, on 1,5 mm pealispinnaga pealispinnas, mis sobib hästi kasutamiseks. Le processus: le Criblage de résine (résine de suspension écrasée, lâche et tamisée travreid ja tamiss 20 mesh) - pressid (PTFE poest, mis on saadaval 20-235Mpa pressioni massi kohta pressimise jaoks) - Fritage (temperatuuril 370 ° C - 380 ° C) - Produits moulés (naastud, tuhksud, torud, liigesed, etiketid jne, nécessaires après refroidissement et mise en moule ou à l ' état free)

2, méthode d'extrusion

Le moulage par extrusion peut être divisé en deux tüüpi ekstrusiooni de-press ja plungeur ekstrusiooni, la résine pré-frittée mööbli ajoutée à silindre, à travers la rotatsioon de la all piston poussant alternatiiv matière première pendant la livraison de compactage Machine, à 360-400 ℃ température d'extrusion jätkata, fritage, refroidissement à partir d'une variété de tubes, produits de tiges.

3, pousser la loi

Pressielektroonika, masinaküttesüsteem, mis on saadaval 20-30 ruutkeskkonna ja vedeliku (tolueeni, lämmastiku või solvendi) dispersioonide kujul, valemiga 1: 5 mélange de pâte, pré -presseed ja silindrid à paroi épaisse Comme billette, pressid, pressid, kolvid, kollektorid, 360-380 ° C temperatuurid, värsked, värsked, värsked ja värsked.