Kodu > Teistes keeltes > Sisu

SolverPI-Kompozit

Sep 23, 2016

Ürün adı: Poliamid reçine % 15 molibden disülfit oluşan
15M Madde nr:. SolverPI-Kompozit

SolverPI-Reçine 6001, uçak, havacılık, otomobil, teised ekipmanları, elektrikli ev aletleri ve electriconic, sciencific enstrüman, sanayi makinaları, üretim ekipmanları için ued ve böylece poliimide sıcaklık direnci olabilir uygulama ortamı için uygundur edilebilir tahes, boyut stabilitesi, kırık olmayan şekil, bir halkası, itme yıkama, kayar yatak, kanatlı vakum pompası, valf yatağı, dişli ve benzeri gibi seeling.

SAF SolverPI-Reçine 6001
Pres kalıp, enjeksiyon kalıplama, ekstrüzyon vormimiseks. Saf poliimid reçine % 100 gibi yüksek mekanik özellikler, iyi elektriksel yalıtım özellikleri olarak poliamid, dizi olağanüstü avantajlara sahiptir olabilir % 100 saf poliamid reçine ve termal, yüksek sıcaklığının BÜ seviyede aşınma direnci (yüksek PV değeri) Boyut mükemmel stabilite.

mekanik özellikler, saflık, inslation, inslation ısı, sürtünme uygulamaları bu Vavle koefitsient. Tüüpiline koltuk örtüsü yalıtımı içerir, kaynak tabancası plazma halkası yüksek gereksinimleri ile çevre: Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kullanılan türbin, tensör dişli, rulman tutucu, yazıcı kağıt mandal bırakma blok kırma, edasimüüjad algılama vb.

molibden sülfür Kompozit-Reçine 6001 SolverPI

belden SolverPI-6001 Reçine ürün polimid reçine aşınmaya dayanıklı mükemmel bir özelliğe sahip ve yüksek vakum ortamında preperty sızdırmazlık ilave % 15 molibden disülfür ile oluşturulan kompresyon kalıplama olduğunu.

Ürün ağırlıklı süper vakum kullanılan ve kompozit tääk. Selles başarıyla özellikle diisel rafinerisinde kullanılan santrifüj pompa binlerce kimyasal tesislerde, güç istasyonu ve başka bir ürün sıvı taşıma seadmed. Selles uygulandı önemli ölçüde Choma pompası felç etkinliği güvenilirliği ve performansı artırmak axletree Değiştirilebilir metallist, grafit, silikon karbid ya da karma malzemeler açısı, pompa, boğaz geçişleri olarak kullanılır.

Ürün karakteristiği etkili bir pompa çalışırken yapışma olasılığı ve daha düşük bir boşluk ağız halkası % 50and #39; den fazla azaltabilir.

Uygulamalar ve envirnments: rafineri, su temini kazan, santrifüj pompa, pompa kalkan, batık pompa, manyetik sürücü pompası, kimyevi gübre tesisleri, sülfürik asit tesisi ve benzeri.
İletim ortamı: tööstuse olefiingaasi düşük yoğunluklu, gaz ve sıvı doygunluk orta, güçlü, aşındırıcı, yüksek ve düşük sıcaklık.
aşağıdaki gibi sorunları çözebilir: kısa bir raf ömrüne, çamurlu hava, büyük vibe sahip nöbetler, yağlama verimsiz, eksikliği, parçacıkların az sayıda.
Bu ürün pompası bu tür uygulanabilir:
(1) Santrifüj pompa: ağız Yüzük, düz rulmanlı
(2) batık pompa: orta kol
(3) pompa Kalkan: düz rulmanlı, basınçlı yağlama sorunu çözmek için
(4) manyetik sürücü pompa: Sürme Rulman ve kalkan, zorla yağlama sorunu çözmek.