Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Teflon quelles caractéristiques

Nov 17, 2017

Le PTFE, kompositsioon, mis on "plastiline kuningas", on ainulaadne polümerisatsiooni baasil tetrafluoroetüleenist, mis on suurepäraseks stabiilsuseks, korrosioonivastane kaitse, unikaalne étanchéité élevée, ja pouvoir lubrifiant élevé, une isolation électrique et une bonne résistance Endurance vieillissante. "" "" Integreeritud "" "" "" Kas "" "" "" "" "" "" "" ou "" GEOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOTOT GEOTOT "GEASTA" "" "" "" "" "GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE GE DE GE IT GE PT GEE POODEERITUD PUIDURIST PTFE PUIDU, MUUTUVAD PÕLLUMAJANDUSMATERJALID, veevõtukohad Evergreen.

Le teflon on plastilisest ja plastilisest materjalist. Avec une suur gamme de température de fonctionnement (-250 ~ 260 ℃), une stabilité chimique, suurepärased propriétés diélectriques, auto lubrifiant ja anti-adhérent et une série de performances uniques, il un un très suur gamme d'taotlusi .

Tööstuslikud kemikaalid võimaldavad korrosioonivastast korrosioonivastast materjali, mis kaitseb korrosioonivastaseid aineid, räägib neid, mis on valmistatud kemikaalidest, vannidest, laudadest ja muudest ühenditest. Loomakasvatus, mis aitavad teil kontrollida, kas destilleerimine on kahjulik ja korrosioonivastane.