Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Teflon kuningas plastika

Aug 01, 2017

Teflon on "plastiline", mis on pärit Roy Prang Spectre'i ränist fluorest 1936. aastal, kui on pärit DuPont'i auhinnafondide päritoluliikmesriigi tööstusharudest, mis pärinevad neljandast ja neljandast tööstuslikust toorainest, "See on säästev jõudlus, maa peal ja lõunasöögi ajal, kui jõuate ookeani jõe ääreni, jõudes jõe ääreni, et saaksite nautida lõõgastumist kogu mere ääres, mis on mõlemad silindril, leilindris ja muudel aladel 'a trouvé aucune perte de poids. Ils ont vu les cylindres, trouvé beaucoup de poudre blanche, qui est téflon.

PTFE on suurepärased ettevõtted, kellel on PTFE-i omanikud, kellel on põllukultuuride tootmine ja müük, mis on seotud puidukaitsevahendite ja -tehnoloogiaga, tehnoloogiaarhiivide ja -tehnoloogiaga, mis on spetsialiseerunud turvavöödele Seconde Guerre'is mondiale. Tegemist ei ole tänapäeva kaubamärgiga, mis on seotud turustamise ja tootmisega tööstuses 1946.

Nom kaubanduslik Chinois "Teflon" (teflon), "Teflon", "Teflon", "Teflon" ja ainsi de suite. Isegi on see, et polüetüleenglükoolis on polüetüleenterefluoroetüleeni, mis on lihtsamalt struktuuriga - [- CF2-CF2-] n -, mis on suurepärase kvaliteediga, korrosioonivastane ja korrosioonivastane. Korrosioonivastane aine on kasutatav peamiselt metaanilisandina, pluss ftalaatide, alkaali, trifluorometaani, kloriidi ja fluoriumi vedelkütuste tootmiseks, mis võimaldavad valmistada kemikaale, Régale ne change pas de [2], est massement utilisé dans une variété d'acide des besoins base de cas et d'un solvant organique. Soudabilité, lubrikatsioon à haute viscosité, isolatsioon électrique ja une bonne résistance au vieillissement, une excellente résistance à la chaleur (töötab pikka aega ja température positiivne 250 kraadi.) C ° 180 ° C ja moins). Teflon lui-même est pas toxique pour l'être humain.

Temperatuur on -190 ° C ~ 250 ° C, mis sobib kasutamiseks ja kasutamiseks, alternatiivse energiaallikana ja muudes seadmetes. -0,1 pression ~ 6,4 Mpa (keskkond on 64kgf / cm2) (keskkond kokku 64kgf / cm2)

Il produit résout de nombreux probleemid, mis on seotud domeeninimede, ravimite ja farmaatsiatoodete tootjatega. liigendid PTFE-is, rondellid, ühendid sisepõlemismootoritest, polüetüleentereftalaatküünlad, ühendid antikehad, polümeeride ühisanalüüsid polümeeride tootmiseks ja segu lubamiseks PTFE-ga. Polytétrafluoroéthylène ayant des caractéristiques résistance chimique raport for édériques plastiques, il été séleménement de l'économique et la que matériau d'étanchéité et matériau de remplissage.

Elle peut être utilisée comme liquide de dispersioon ja imprégné avec le métal, le verre, korrosioonivastane korrosioonivastane seeria, matkide ja matriirenside sarnasus. Divers anneau PTFE, ühine PTFE, PTFE-ga varustus ja laiendamine, mis on mõeldud korrosioonivastase pruutseadete ühiseks kasutamiseks. Väljumiseks kasutage filtreerimisvahendit, mis on valmistatud polüetüleentrifuoroetilisest kiust - teflon (teflon etiranges).

Aujourd'hui toodab plastilisi materjale, mis on valmistatud ja toodavad keskmise suurusega keemiatööstusettevõtet, masinad ja elektroonika, mis pakuvad elektri-, militaar-, aeroobika-, keskkonnakaitse ja pontoonide autres

Polüetrafluoroäädikhape (PTFE) on keemiliste, keemiliste, pestitsiidide, fosfaatide, farmaatsiatoodete, pestitsiidide, keemiliste, keemiliste, keemiliste, keemiliste, keemiliste, keemiliste, keemiliste, keemiliste sünteesi organique, métallurgie des métaux non ferreux, l'acier, l'énergie atomique et le matériau filtre polymers, des produits de haute puree (tels que llelectrolyse à membrane ion exchange of ions), manipulations de matériau visqueux et le fontionnement, les-exigences d'hygiène très ranget deseptor de la transformation des Aliments et des boissons.