Kodu > Teistes keeltes > Sisu

Troisforms de feuilles de PTFE de haute qualité

Sep 03, 2018

R: PTFE La Feuille de haute qualité est un joint plat, un joint en forme de V, ja segmendi piston, un joint de vanne à bille jne, mécaniquement tournés ou découpés dans une tige de téflon, ja tuyau ou une tahvel. Bonnes caractéristiques ütleb, et pole juhtimist. Le vale pH polüetüleentrifluoroetüülkloriidist koosnevad 0 ja 14-st (allapoole alkaanilisel fondil ja fluorina kõrgel temperatuuril ja kõrgendatud rõhul). Ilmne keskmine temperatuur on -100 ° C ja 100 ° C. La pression on 10 Mpa.

Deux: unikaalne PTFE omadus, mis on kõrgtehnoloogilistele seadmetele ühine seade, mis tagab suurepärase ja täiusliku PTFE-ga läbipaistvuse ja tagab painduva PTFE-ga (tüüp kupee) est fa riqué en poly 4 de haute qualité. La feuille de fluoroéthylène est tournée mécaniquement et jointly en PTFE en vorm (tüüp on plastiline), mis on kujundatud nii Chauffant kui ka lahtrisse PTFE. See on suurepärane vastupidavus korrosioonile ja suurepärasele kompositsioonile. Võimalik, et suures koguses kasutatakse mitmesuguseid vesi, forte, alkaase, oksüdeerumist, kloori ja mittesisaldavaid aineid. Konvitseerige geenitsionaalsus aux pièces à moyenne ja basse pression.

Trois: PTFE La Feuille on kõrgelt kvalitatiivse, konkurentsivõimelise ja konkurentsivõimelise mööbliesemete, pressi ja frittée para ja moule jaoks, mis on suurepärase korrosioonivastuse, autonoomsuse ja unikaalse autonoomsuse ja mitteprofessionaalse omaniku jaoks. Meulage, résistance à la pression, faible coefficient de frottement et autres caractéristiques.