Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

PTFE täidetavate toodete peamine kasutamine, PTFE välimus standard

Sep 10, 2018

PTFE täidetavate toodete põhiline kasutamine

Polütetrafluoroetüleeni ränimisega ja kulumiskindluse parandamiseks on PTFE-täidised valmistatud peamiselt grafiidist, tahmast, molübdeendi disulfiidist, klaaskiust, süsinikkiust, polüfenüleensulfiidist jne. Täidetakse muudatusi.

Peamised kasutusalad: tihendid, klapipesad, tihendid, laagrid, liugurid, kolvirõngad jne

PTFE-ga immutatud toode on kõrgtemperatuurse vastupidavusega toode, mis on kootud kõrgtugevast klaaskiust lõngast erineva aluskihi paksusega ja seejärel polütetrafluoroetüleeniga immutatud kõrgekvaliteedilise silikageeliga töötlemiseks.

Kasutab: tekstiili trükkimist ja värvimist, trükkimist ja kuivatamist juhend lindile, trükkimine, ultraviolett kuivatamine, toidu küpsetus masina juhend turvavöö, toit, meditsiin, komposiit plastist kott soojus sulgemise, korrosioonivastane torujuhtme vooder jne.

PTFEst erinevad profiilid ja osad, näiteks latid, torud, kiled, laagrid, tihendid, ventiilid jne, kasutatakse laialdaselt masina-, keemia-, kosmose-, elektri- ja elektroonikaseadmetes, kaitsetööstuses, tipptehnoloogias, meditsiinis ja elektrikas isolatsioon. Ja teistes valdkondades.