Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Mis on PTFE-toodete kvaliteeti mõjutav oluline tegur?

Dec 06, 2017

Oluline PTFE-toodete kvaliteeti mõjutav tegur on paagutamine. Kuna paagutamistemperatuur, jahutuskiirus ja muud protsessitingimused mõjutavad otseselt polütetrafluoroetüleenplaadi molekulmassi, kristallilisust ja poorsust, mis omakorda mõjutavad toote füüsikalisi, mehaanilisi ja elektrilisi omadusi, kui paagutamine on lõpule viidud. Hea või halb mõjutab suurust ja lehtede jääkpinge jaotamine, nii et vale paagutamisprotsess toob kaasa teflonplaadi kulumise, deformatsiooni ja isegi krakkimise.

600 mmX20 mm polütetrafluoroetüleenplaadile, see tähendab paagutamise ahju tornist, mis on jagatud kaheks horisontaalseks kaheosalist teflonplaadi, iga plaadi alusega. Alumiiniumplaadi alusplaadi eesmärk on takistada polütetrafluoroetüleenplaatide paagutamist üksteise külge, mõjutades toodete välimust.

Ahi peab tagama, et PTFE plaat kuuma õhu tsirkulatsiooni ruumi ümber on, et saavutada ühtne kuumutamine.

Kuumutamise ajal kuumutati neid temperatuuril 250 ° C ja 330 ° C teatud aja jooksul. Jahutamisprotsessi ajal kuumutati neid temperatuuridel 330 ° C ja 300 ° C vastavalt aja jooksul ja need lülitati välja, kui temperatuur langes temperatuurini 150 ° C. Paagutustemperatuur 380 ° C, konstantne temperatuur 4 tundi.