Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleeni kohaldamise

Aug 03, 2017

Polütetrafluoroetüleeni saab vormida compression või väljapressimist; seda võib valmistada ka vee dispersioon katmine, kastmine või edastavad kiud.

Polütetrafluoroetüleeni on laialt kasutusel Aatomienergia ja riigikaitse, lennundus, elektroonika, elektrilised, keemilised, mehaanilised, seadmed, mõõteriistad, ehitus, tekstiili, metallpinna töötluse, farmaatsia-, meditsiini, tekstiili-, toidu, metallurgiatööstuse sulatamine ja teistes tööstusharudes. , Roostevabast materjalist, isolatsioonimaterjalid, anti stick kate jne, nii et see ei ole võimalik asendada toote.

Teflon on suurepärane suurepäraseid üldise tulemuslikkuse, kõrge temperatuuri, korrosioonikindlus, teflon, Isemäärivad, suurepärane dielektrilised omadused, väga madal hõõrdetegur. See on laialt kasutusel roostevabast torud, mahutid, pumbad, ventiilid ja radar, tehnika jne. Lisaks PTFE PTFE paagutamise temperatuuri taluma mingeid kummitehnilistes võib oluliselt parandada mehaanilised omadused, säilitades PTFE muud suurepärased omadused. Täidis on klaaskiust, metalli, metallioksiidi, grafiit, molübdeendisulfiid, süsinikkiust, polüimiid, EKONOL... ja nii edasi, kulumiskindlusega, PV väärtust võib suurendada 1000 korda.

Polütetrafluoroetüleeni toru on valmistatud polümeriseeritud peatamise polütetrafluoroetüleeni vaik kolb ekstrusiooni teel valmistatud. Tuntud plastist polütetrafluoroetüleeni on parim vastupidavus keemilisele korrosiooni ja dielektrilised omadused. Polütetrafluoroetüleeni põimitud pakend on hea dünaamiline tihendus materjali, on valmistatud paisutatud polytetrachlorethylene kootud on madal hõõrdetegur, kulumiskindlus, Keemiline vastupidavus, hea katmine, ei ole hüdrolüüsi, ei kõvastuks ja muu Suurepärane jõudlus. Erinevate meediakanalite töö kummitihend tihendid ja määrdeained, samuti erinevatel sagedustel kasutada elektri isolatsiooni, kondensaator media, juhtmed isolatsioon, elektrilised instrumendi isolatsioon. Teflon film sobib kondensaator meedia, spetsiaalse kaabli isolatsioon, traadi isolatsiooni, elektrilised instrumendi isolatsioon ja tihendus tihend, kuid ka ei ole kleepuv, tihendus lint, eemaldamine, pitseerimise ja nii edasi. Lisaks elu voodriga teflon-pott on ka valmistatud PTFE, polütetrafluoroetüleeni kõrge temperatuuri, teflon-omaduste kasutamine.

1. sobib latid, torud, plaadid, kaabel, materjalide, tooraine ja materjal, mis on toodetud teisese töötlemise teha ka õhuke, filmi- ja erinevaid erilise kujuga tooteid, vaid ka määrdeainena, paksendaja.

2. saab kasutada plastist, kummist, värvi, tindi, määrdeained, rasva ja muid lisandeid.

3. saab vajutada valmistatud õhuke, trahvi Baar, Baar, traadi ja kaabli isolatsioon, hindamisplaani arvesse õhuke riba torujuhtme lõime hermeetikud kujuga õhukese seinaga toru sisse.

4. jaoks masinad, elektroonika, keemia ja teiste tööstusharude, pihustamine, immutamine ja nii edasi.

5. jaoks süsteemi immutatud värvi.

6. Kas teha latid, plaadid, torud, filmide ja eri erilise kujuga toodete lennundus, keemia, elektroonika, masinad, meditsiini ja muudes valdkondades.

7. teha kõrge soojusisolatsiooni elektriosad, suure sagedusega juhtmed ja kaablid eesnaha, korrosioonikindlast kemikaalide mahutid, vastupidavad alpine torustike, kunstlike organite ja nii edasi.

8. jaoks patareid, fiber lapiga jne.

9. teha film toru plaat vardad, laagrid, pesurid, ventiilid ja keemiliste, toruliitmikud, seadmed, konteiner vooder jne, elektri-, lennunduse-, masina-ja teistes valdkondades.

10. kasutatakse peamiselt elektri industry, instituutide, lennunduse, elektroonika, mõõteriistad, arvuti ja teistes tööstusharudes isolatsioon, toite- ja ridadena korrosiooni-vastupidav, kulumiskindel materjal.

11. Lisaks et kvarts klaasnõud kasutada Aatomienergia, meditsiini-, pooljuhtide ja teistes tööstusharudes Ultra pure keemilise analüüsi ja ladustamise eri happed, leelismetallide, orgaanilisi lahusteid.

点击图标下载 appi