Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Tilk vett on ka taevas

May 17, 2016

Hiina esimene polüimiid materjali ja kohaldamise tehnoloogia seminar toimus Zhejiang.

See on polüimiid tööstuse sündmus, seminar "edendada Hiina tarkuse tehtud, juhtiv tööstus" oma teema, kolm päeva, Külalised on üle 180 eksperdid ja teadlased kodumaise aerospace välja, Hiina Lõuna vedur ja muid atribuute polüimiid materjali ja tööstuse, nad juhivad polüimiid ja muude materjalide aspektide osas teaduse ahela kogu tööstusele , tehnoloogia ja innovatsioon, teostatud akadeemilise uurimistöö, teabevahetuse, samal ajal, Hiina omaalgatuslikult polüimiid tööstuse arengu alliansi loomise ettevalmistusi.

Polüimiid on üks parimaid üldist tulemuslikkust orgaaniliste polümeer materjalid, mitmesugusteks rakendusteks.

Polüimiid materjalid on suurepärane kõrge temperatuurikindlus, tulel, kõrge tugevuse ja kõrge elastsusmooduliga, kõrge ülekandumise vastupanu, mõõtmete stabiilsus, madal soojuspaisumise tegur, kõrge Elektriisolatsioonkate, madal dielektrilise läbitavuse konstant ja kadu, kiirguse vastupidav, korrosioonikindluse ja muid eeliseid. Samas oleks vaakum madal lenduvate ainete ja lenduvate kondenseerunud materjalide omadused ruumi vähem.

Mitmesuguseid materjale võib töödelda vormiks polüimiid film, Kuumuskindlad tehniliste plastmasside, komposiitmaterjalid matrix vaik, Kuumuskindlad liimid, kiud ja vahud. Aerospace, lennundus, ruumi, mikroelektroonika, täppis masinate, meditsiinitehnika, optiline display, paljud sõjaväe ja muu kõrgtehnoloogia valdkondades langenud lai kohaldamine väljavaateid ja suure ärilise väärtusega.