Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Väike kogus Coupling Agent võib suurendada Moodul Ja Tugevus

Apr 06, 2017

Tõmbemoodul polüimiidist-SiO2 hübriidid suureneb koos SiO2 sisu. Aga tema tõmbetugevus ja katkevenivus on vähenenud. Väike kogus sidestusagensiga võib oluliselt parandada moodulus ja tugevust. Lisades R2Si (OR ') 2 võib parandada tempermalmi hübriidi. Venimisomadustele polüimiid-polüsiloksaanne hübriidsüsteemides erinevad suuresti sõltuvalt sellest, kas nad on keemiliselt seotud või mitte. Tõmbetugevus, elastsusmoodul ja katkevenivusega mitte-seotud hübriidid on vähenenud, samal ajal kui keemilise sideme tüüpi hübriidi võib parandada Tõmbeomaduste. Aga isegi nii, jõudlust ühendamata süsteemid on veel parem vastava kopolümeeri.

Dünaamiline mehaaniline analüüs näitas, et suurenemisele SiO2 sisaldus püsivusmoodulit hübriidi tõsteti. Intensiivsus tanδ piigi väheneb ja laius suureneb ja kergelt liigub paremalt kui temperatuur langeb.

Mida väiksem suurus SiO2 faaside lahutamist ilmsem ülalesitatud. Need tulemused näitavad, et liikumise polüimiid molekulide hübriidmaterjale kitsendatum omast lahtiselt polümeerid. Püsivusmoodulit ühendamata hübriidid suurenemisega väheneb sisu polüsiloksaanne, mis peegeldab vahe polüsiloksaanne ja SiO2 iseloomuga.