Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

LiimLiimLiim omadused

Jun 01, 2017

Peamiseks aineks

Peamised agent on peamine komponent liim, mis viib adhesive tulemuslikkust, vaid ka oluline näitaja vahe liimi tüübist. Peamiseks aineks koosneb tavaliselt ühe või kahe või isegi kolme kõrgpolümeer- kompositsioon, nõuab head haardumist ja märguvus. Saab kasutada kleepuv materjal on:

1. Looduslikud makromolekulid, nagu tärklis, tselluloos, tanniini, kummiaraabik ja naatriumalginaat, samuti loomade liimi nagu kondid liimi, kala liimist verevalkude liimi, kaseiini ja šellak.

2. Kunstvaikkrohv, termoreaktiiwalgust ja termoplastilisest vaigust kahte kategooriasse. Termokõvendusvaikudega nagu epoksiidi, fenool-, küllastumata polüestrid, polüuretaanid, silikoonid, polüimiidid bismaleimiidid, allüül- vaikude, furaanvaikude, amino, alküüdvaikudest jne.; termoplastsete vaikude nagu polüetüleen, polüpropüleen, polüvinüülkloriid, polüstürool, akrüülvaigu, nailon, polükarbonaadist, polüoksümetüleeni termoplastilised polüester, polüfenüleenoksiid, fluororesiiniga, polüfenüleensulfiid, polüsulfoonmembraanid, polyketone,, vedelkristallpolümeere jms ning muudetud vaike või polümeeri nende sulamid. On suurim summa kleepuv materjal.

3. Kummi ja Elastomersi. Kummi peamiselt Kloropreeni, butüülnitriil etüleen-propüleen kumm, Fluorkautschuk, polüisobutüleen, polysulfide kumm, looduslik kautšuk, chlorosulfonated polüetüleenist kummist; elastomeer on peamiselt termoplastilisest elastomeerist ja polüuretaanist.

4. Lisaks anorgaanilised sideained nagu silikaadid, fosfaadid ja fosforhappe-vaskoksiidid.