Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Liimid

Aug 23, 2016

Vastavalt käesoleva potentsiaaliühtlustus pärast selle heakskiitmist võib mehhanismi järgmistest kategooriatest: mehaaniline lukustamine; pinda niisutavad ja imendumist; liidese difusiooni: peamiselt jaoks polümeer - polümeeride haardetegur; happe-aluse suhtluse, liiga tugev ja mitte nõrgad on kõrge liim; keemiliselt sidestatud.

Eriti vahekorda tahavad ainult mudel, kus eespool nimetatud mõju võib olla kahte või enamat transpordiliiki, samaaegselt.

Polüimiid liim sideaine objektina on peamiselt kolme tüüpi: metallid, metall ja polümeeri, nt polüimiid, ise. Saavutada head haardumist, lisaks valida sobiv liim ja kasvusubstraat on ka väga oluline. Polüimiid struktureerida, võttes karbonüül sõprade mitmekülgsus ja sellel on suur roll koormuse ülekandmise, need tegurid on korras sideainena. Kuid levinumaid PMDA kasutamine / ODA ei olnud hea liim. See mitte ainult polüimiid ja vask, klaas ja nagu ei saa olla hea potentsiaaliühtlustus, imelik asi on see, et ise ei saa potentsiaaliühtlustus. Kui polyamic acid PMDA / ODA rakendatakse PMDA / ODA polüimiid ja imidization, moodustatud film saab kergesti maha koorida.