Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleeni eelised

Jul 25, 2017

Kõrge temperatuuri - kasutades Töötemperatuur kuni 250 ℃.

Madala temperatuuri - hea mehaaniline sitkus; ka siis, kui temperatuur langes – 196 ℃, saate säilitada 5% venivus.

Korrosioonikindlus - enamiku kemikaalide ja lahustid, nähtaval inertne, happe ja leelise vastupanuvõime, vee ja mitmesuguseid orgaanilisi lahusteid.

Vastupidav kliima - parim vananemist elu plasti.

Kõrge määrimine - madalaim hõõrdetegur on tahke materjal.

Ole adhesiooni - on väikseim pindpinevus tahke materjal ja aine ei kuulu.

Mittemürgiseid - varustatud füsioloogilise, kui kunstlik veresoonte ja elundite pikaajalise implantatsiooni ilma kõrvaltoimeid.

Elektriline isolatsioon - 1500 volti kõrgepinge vastupidavad.

Suhteline molekulmass polütetrafluoroetüleeni on suhteliselt suur, madal sadu tuhandeid, kõrge üle 10 miljoni, tavaliselt miljoneid (polümerisatsiooni temperatuuriga seatud 10 ^ 4, samas polüetüleenist ainult 10 ^ 3). Üldine crystallinity 90 ~ 95%, sulamistemperatuur 327 temperatuur ~ 342 ℃. CF2 üksused on polütetrafluoroetüleen korraldatud siksakiline kuju. Kuna fluori aatomid on veidi suurem kui süsinik, kõrval CF2 ühikut ei saa täiesti risti orienteeritud, kuid spiraalsed väänatud ahelas peaaegu fluori aatomid moodustavad polümeeri ahela kogu pind. Molekuli ehituse selgitab polütetrafluoroetüleeni erinevaid omadusi. Kui temperatuur on alla 19 ° C, 13/6 helix eesmärk; faas muutub 19 ° c ja molekuli on veidi unfastened 15/7 helix moodustamiseks.