Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Eelised PI polüimiidid

Apr 08, 2016

PI polüimiid seljas plastist kõrgel temperatuuril plastmassist kõrgel temperatuuril libiseda erilist engineering plastist polüimiid vaik pulber

PI polüimiid eelised seeria on järgmised:

A, Ultra madala temperatuuriga, ultra kerge: pidevkasutuse temperatuur kuni 360 , lühiajaliste 500 ; madalaima-272 võib kasutada ℃ ; Kulumine: No määrimine tingimused kriitiline väärtus PV on rohkem kui 10 korda ning üldiste tehniliste plastmasside; vastupidav, tugev, löögid ja raputada kulumist;

B, deformatsiooni ja roome vastupanu: mitte kõrgel temperatuuril pehmendada ja talub suurt koormust.

C, Ülikõrge vaakum rakendused: suurepärane pitseerimise ja teiste madala vabastamist, ulatudes 10-10Torr.

D, suurepärane mehaanilise töötlemise võimsust

E, lennukite, lennundus, autod, bürooseadmed, elektri- ja elektroonikaseadmete, teadustöö instrumentide, tööstusmasinate ja tootmisseadmed laialt kasutusel. Põhjalik temperatuur, kulumine, tihendus, mõõtmete stabiilsuse ja deformatsiooni lõhkumata rakendus keskkondades, nagu näiteks vajadus: pitsat rõngad, telgsurvejõu pesurid, laagrid, vane vaakumpumbad, klapipesad, libistades käik ja nii edasi.

Seeria on jagatud polüimiid: sada protsenti puhas toode π ja π liittoodete

(A), PI puhas toode: 100% puhas polüimiid vaik vormimise, survevaluseadmed, väljapressimist, vormimise, on väga suurepärane jõudlus PI-seerias, on kõrgeim mehaaniliste omaduste ja parim elektri- ja termilise isolatsiooni omadused, kõrge temperatuur, kulumine (kõrge PV), väga hea mõõtmete stabiilsus. Toote rakenduste hulka: mehaanilised omadused, puhtuse, soojus ja isolatsioon ja kõrge hõõrdetegur keerulisi nõudeid taotluse keskkondades, Tüüpilised kasutusalad hulka hallituse isolatsioon cap komplekt, plasma tõrvik keerutage sõrmus, ajastus püügivahendid pinguti, printeri paber eraldamine küünis pidurid andur edasimüüjad

B, PI liittoodete

(1) π ja PTFE liittoodete: 15% PTFE polüimiid vaik molding lisamast parandada kulumise vastupidavuse, mõõtmete stabiilsus ja palju muud.

Tüüpilised kasutusalad sisaldama: Kuumuskindlad tihendid, toetada ring, juhend rõnga kulumine, kolvirõngas kompressor ja kuumuskindel käik (käik pumbad ja koopiamasinad kasutamist)

(2), PI ja grafiidist tooted (15% kaalu grafiit): lisada 15% grafiit polüimiid vaik vormimise kõrge PV tingimused on väga hea kulumiskindlusega.

Toote rakenduste hulka: erinevate tihendus rõngad ja tihendid, igasuguseid laagreid libistades. Tüüpiline rakenduste hulka auto edastamine telgsurvejõu pesurid, pitsat rõngad, kolvirõngas pitsat, hüdraulilise mootoriga pitsat rõngad, EGR heitgaasi ringlussevõtu auto puksid, turbolaaduri varrukas puuri, miniatuursed hambaravi honorar varrukas, vaakumpump ja labad ja muud pneumaatilised tööriistad.

(3) grafiit täidetud PI toote (40% kaalu grafiit): lisatud 40% grafiit polüimiid vaik vormimise, on väga madal koefitsienti lineaarse paisumise, madal hõõrdetegur koefitsient. Sobib ideaalselt lai tegeva temperatuurivahemik ja kõrge mõõtmete stabiilsus rakendus keskkonna osades.

Peamised rakendused: Kõrgsurve pitsat rõngad ja tihendid (hüdraulilised mootorid, hüdrauliliste revaktsineerimine pitsat rõngas).

(4) PI grafiit ja PTFE liittoodete (15 massiprotsenti grafiit, 10% Teflon): 15%, lisades grafiit ja 10% PTFE polüimiid vaigu vormimise, on ka äärmiselt madal hõõrdetegur kiire seisundite.

Peamised rakendused: kolvirõngaste pitsat ja tihendid, sest tema väga hea kulumiskindlusega ja mõõtmete stabiilsuse ja tihendussegud gaasi on kõrge usaldusväärsus.

(5) molübdeen disulfide täidetud PI liittoodete (kaalu suhe 15% MoS2): 15% molübdeen disulfide (MoS2) polüimiid vaik lisades vormimise, on väga hea kulumiskindlusega kõrgtehnoloogilist vaakum ja tihendus täitmise alusel.

Toote rakenduste hulka: Ülikõrge vaakum keskkonda ja avakosmoses rakendusi, nagu istme ja selle tääk jms.