Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Analüüs: Hiina sõltumatut rafineerijatele suurendama gaasiõli, bensiini tootmine

Feb 24, 2016

Chinaand #39; s sõltumatut rafineerijatele peaaegu kahekordistus nende gaasiõli ja bensiini tootmise jaanuaris ja väljund peaks jääma kõrgete läheb edasi nagu nad säilitada tugev määrad käivitada, luua reformaatorid ja jätkata toote Saades kerge crudes.

Countryand #39; s riigile rafineerijatele on vahepeal hakanud tundma mõju nafta toodete pakkumise ülepakkumisi kaks Sinopec rafineerimistehaste lähedal need iseseisvate taimede lõikamine run määrad.

Vastavalt Pekingi põhinev teave pakkuja JYD, toodetud 39 küsitletud rafineerimistehaste Ida Shandong Province 5,05 miljonit mt gaasiõli ja bensiini jaanuaris eelmise aastaga võrreldes 86% ja 17% alates detsembrist.

Nende müük läks 89% võrra aastas ja 16% alates detsembrist 5,01 miljonit MT, JYD andmed näitasid.

39 rafineerimistehaste moodustavad umbes 70% koguvõimsus sõltumatut rafineerimistehaste Shandong Province.

Kõnealused rafineerimistehased kestab keskmiselt tõusis 54,4% jaanuaris detsembri 45% ja 36% eelmise aasta jaanuaris, JYDand #39; s andmed näitasid.

KÕRGE TEGEVUSABI MÄÄRAD

Analüütikud ootavad seda suundumust jätkata 2016 teekann rafineerijad võivad tõsta tootlikkust ja tegutsevad kell 50 – 60% võimsuse suurema osa aastast.

Erinevalt vastavate riigile sõltumatut rafineerimistehaste on alati olnud selle countryand #39; s marginaalne tootjate ja juhitav kell 30% kuni 40% enne 2015. aasta keskel kui neil ei ole juurdepääsu imporditud crudes.

Asjad muutunud eelmise aasta juulis, kui valitsus andis neile ligipääsu imporditud crudes ja käivitada määrad on vahepeal tõusnud.

Ka erinevalt vastavate riigile kõnealused rafineerimistehased ei ole valitsuse kontrolli ja olla paindlikum, sõltuvalt olukord kestab määrade kohandamiseks.

Lisaks need teekann rafineerimistehaste tavaliselt müüa oma tooteid madalama governmentand #39; s arendus hind ja riigile refinersand #39; Hind, mis muudab lihtsamaks nende offload tooteid.

Tavaliselt müüakse nende tooteid kolmanda Sinopec või PetroChina ettevõtted, sest neid pole tegeleval.

Suurema läbilaskevõimega ka toetab tugev rafineerimine veerised pärast Hiina eelmisel kuul tweaked oma toote hinnakujunduse mehhanism ja põranda gaasiõli ja bensiini hind.

LÜHEM HOOLDUS SULGEMISTE

Need sõltumatud rafineerimistehaste on plaanis lühendada oma iga-aastase hoolduse keset hea marginaalid, mis omakorda hoiab ka rafineerimistehase käivitada hindade ja toodete toodangu kõrge aastal 2016.

Tavaliselt sõltumatut rafineerijate kinni hooldus 1-2 kuud teises kvartalis kui naftasaadusi nõudlus on madal.

Siiski on ainult umbes kuus rafineerimistehaste esmase hoolduse kavu sel aastal, kui üle 10 rafineerimistehaste viimaste aastate sama perioodi näitaja.

Seas kuus, on ainult 3,5 miljonit mt/aasta Yatong naftakeemia fikseeritud kuupäeva sulgeda kaks nädalat hooldus lühem kui tavaline ühe kuu sulgemist eelmise aasta veebruaris.

TOOTE SUUREMAT SAAKI

Peale suurema läbilaskevõimega turu allikad krediidi kõrgem bensiini ja gaasiõli väljund parema saagikuse imporditud crudes kui traditsiooniline lähteainena järelejäänud raskete kütustega.

Shandongand #39; s teekann rafineerimistehaste suudavad crack toornafta ja kütteõli, kuid kuna piiratud juurdepääs crudes, raskete järelejäänud kütustega kuni 2015 40% kokku lähteainena arvestusmeetodid.

Aga see osakaal langes vähem kui 4% kogusummast eelmisel kuul toornafta arvestust ülejäänud 96%.

Lisaks bensiini ja ligroiini saagise kasvanud nagu nendele töödelda rohkem kerge crudes, nagu Vene ESPO.

Saagis peaks veelgi suureneda viie suur sõltumatu rafineerimistehaste loodavate uute reformaator üksuste koos kahe teise valmis kiiresti, kuidas täielikult ligroiini kasutada ja toota rohkem bensiini.

RIIGI REFINERSand #39; JOOKSEB

Veeuputuse naftatoodete siseturule on vahepeal mingil määral sunnitud naabruses riigile rafineerimistehaste run määrasid langetada.

Sinopecand #39; s 14 miljonit mt/aastas (281,000 b/d) Qilu naftakeemia lõigatud kestab sealne 81% veebruaris 84% eelmisel kuul sama provintsi kolmel järjestikusel kuul-on-kuu tilk.

Käivitada määr Sinopecand #39; s 12 miljonit mt aastas Qingdao rafineerimine ka langenud 88% jaanuaris 94% eelmise aasta detsembris.

Need kaks Sinopec rafineerimistehaste ümbritsevad Shandongand #39; s sõltumatut rafineerimistehaste, ka armsast teekann rafineerimistehased.

andquot; Rohkem naftatoodetega teekann rafineerimistehaste pärit, meil on raske Kesk Hiinas, mitte ainult Shandong maha müüa. Sinopecand #39; s müügi relvade ka eelistan osta kütuste teekann rafineerimistehaste madalama hinnaga, pigem Sinopec rafineerimistehaste, andquot; ütles Qilu allikas.

2015. aasta sõltumatut rafineerimistehastele on võtnud märkimisväärse turuosa PetroChina ja Sinopec, Bernstein ütles hiljutises aruandes.

andquot; Sinopecand #39; s kogu rafineeritud vastu Chinaand nr 39; s kokku 52% Q3 2008 vähenes veidi üle 45% Q3 2015, samas PetroChinaand #39; s turuosa langus on olnud veelgi oluliselt, langedes 35% 2007 1.kv 25% 2015 Q3 andquot; Bernstein ütles.

PetroChina teatatud aastas 2% aasta Q2 ja Q3 2015, rafineeritud naftatoodete müügi langus, samas Sinopec siseriikliku õli toodete müük 4% Q3 suurim langus alates 2008. aasta lõpus, lisas ta.

Dai Jiaquan, nafta toodete uuringud Hiina riiklik nafta Corp.and#39;s Economics ja tehnoloogia Instituut, ütles müügi naftatoodete kell õli peamised äriühingud seisnud kõrge konkurentsi pärast teekann rafineerimistehaste said juurdepääsu imporditud crudes eelmisel aastal.

andquot; on selge, et nafta majorsand #39; naftatoodete müük langeb tänavu kuigi protsenti märke on ramping, andquot; ütles ta.

Linna vastupidi, andquot; Sinopec ja PetroChina püüame hoida kogu jookseb stabiilne või kergelt alla alates 2015 ja suurendada nafta toodete hangete teekann rafineerimistehaste, suhteliselt madal hind ja andquot; nimetatud Dai.