Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Aromaatsed polüimiid (polüimiid, nn PI)

Oct 16, 2015

Aromaatsed polüimiid (polüimiid, kutsus PI), on üks parim üldist tulemuslikkust orgaaniliste polümeer materjalid, on tal korrosiooni, anti väsimus, kõrge temperatuuri, kulumiskindlusega, löögikindlus, madala tihedusega, madal müratase, kaua teenus elu ja suurepärane Kuumuskindlad tulemuslikkuse (pikaajaline-269 ℃ ~ 280 ℃ ilma moonutusteta); termilise lagunemise temperatuur võib olla kõrgem kui 600 ~ C, on üks kõrgemaid polümeeri liikide seni termilise stabiilsuse suunas-269 ℃ vedela heeliumi ei vurama. See on laialt kasutusel aerospace, lennunduses, kosmos, autod, mikroelektroonika, nano, LCD, paljudes kõrgtehnoloogia valdkondades membraane, laser, elektriseadmete, meditsiinitehnika, toiduainetööstust, tuntud kui "probleemi lahendaja."
Polüimiid on suure jõudlusega inseneri termoplastid, ei ole ainult suurepärane kuumuskindlusega, mehaaniline, dielektrik, lagunemine vastupanu ja anti-kiirguse omadused, ka eksponeerida väga hea termilise töötlemise võimsust, saab soojust valatud, pressitud ja survevaluseadmed meetodeid.
Polüimiid klaaskiust, süsinikkiust, polütetrafluoroetüleeni (PTFE), grafiidist liitained, oluliselt parandada mehaanilised omadused ja iseõlituvad kulumiskindel atribuudid polümeer materjali.
Selle polüimiid saab valmistada film, ka võivad vormimise konfidentsiaalsed osad toru, Baar ja keerukate struktuuride, hammasrattad, pitsat rõngad, laagrid ja pistikud jne. Alternatiivina metallist teatud olukordades, keraamika, termoreaktiivsed vaigud, thermo moodustaval termoplastilisest ja raskemaid tulel polüimiid ideaalne materjal.

Põhifunktsioonide polüimiid (edaspidi "PI")
silmapaistev termiliselt töötlemise omadused
Suurepärane kuumuskindlusega
Suurepärane mehaaniliste omaduste Ø
Suurepärane esildise punktis omadused
Väga hea korrosioonikindlus
hea hõõrdumisel omadused (iseõlituvad, kulumiskindel)
Kuna töötlemise väike molekul pressiteade
vähese niiskuse imendumist
tõkestavad anti-kiirguse
saab taaskasutada
füüsilisest isikust tulekustutussüsteemide polümeeri, suitsev määr
mürgine
Rakendus:
Peamised rakendusalad: polüimiid väljapaistvaid tulemusi tipptasemel materjale, väga hea elektrilise isolatsioon, kulumiskindlusega, kõrge temperatuurikindlus, kiirguse ja mehaanilised omadused, Tööstusmasinad, elektrooniliste seadmete, instrumentide ja õli välja kemikaali, ehitusmasinad, kaubandustehnika, mõõtmine, analüüs, meditsiiniseadmed, ja transpordivahendite ja tekstiili kiire kasv, kui on saanud üks kõige arenenum tehnoloogia ülemaailmse raketid välja materjalid , lennundus, õhusõidukite ja muude asendamatu. Elektroonikatööstuses, edasilükkamatute vajaduste elektronseadmete väiksemad, kergem, suure jõudlusega ja kõrge käideldavus aerospace, auto, eriti püsiv ja kiire arenguga *. Suurepärane jõudlus polüimiidid palju pakkuda oma praeguse kasvutempo püsinud umbes 20% ja lai arenguperspektiiv on nendes valdkondades.
Elektroonika ja pooljuhid: trükkplaadile lauad, elektri pistikud ja isolaatoreid, ühendused, tihendid, vedelkristallkuvaritega ja kiibid seista, Kuumuskindlad pistikupesad, konnektorid, trükkplaadid ja arvuti kõvakettaid, mikrolülituse vahvel vedaja, isolatsioonimaterjalid, kuumuskindel kaabel, terminali, socket.
Autode ja lennukite: mootori osad küttesüsteemid, reaktiivmootoriga komponendid, kompressorid ja generaatorite osad, kinnitusvahendid, Splaini ühine ja elektroonilise side seadmed, pumbad ja pumba kaane, kolvirõngad, gears, labad, laagrid, millel omanik ja tihendid jne, võib vähendada kaalu komponendid, kuid ka pikendada elu.
Analüüsi ja -seadmete: ventiilid, klapipesad, tarvikud ja konnektorid.
Tööstusmasinate: Kuumuskindlad nagu mootorid, pumbad ja kompressorid on iseõlituvast laagrid, puksid, võlli vooder ja vatiin, pitseerimise rõngad, kolvirõngad, hammasrattad, kompressori labade ja kolvi masinad, seadmed vandid, telgsurvejõu seibid jne..
Äri seadmed: kuumakindlad osad kiirraudtee koopiamasinad ja laserprinterid, paberi eraldamine claw, rulli telje end mütsid, soojuse käik, pöörleva pad ja haakeseadistel autosõidu.