Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Süsinikkiust

Dec 20, 2016

Carbon fiber on 95% või rohkem ülitugevast süsinikusisaldusega, kõrge moodul fiber fiber uusi materjale. See on valmistatud kihiline grafiit microcrystal ja teiste orgaaniliste kiudude mööda telje suunas fiber pakk, karbonaadi ja mikrokristalne grafiit materjali grafitiseerimise abil. Süsinikkiust "väljaspool pehme sees ainult", alumiinium kui valgus, kuid tugevus kvaliteet on kõrgem raua ja terase ja on korrosiooni-vastupidav, kõrge moodul omadused sõjavägi ja riigikaitse tsiviilkriisiohje on olulised materjalid. See mitte ainult on omane süsiniku omadusi, kuid ka mõlema pehmust tekstiil kiud saab töödelda, on uue põlvkonna tugevdada kiud.

Carbon fiber on paljud suurepärased omadused, süsinikkiust telje tugevus ja moodul, madala tihedusega, kõrge konkreetset toimingut, -roome, oksüdeerivad keskkond, kõrge temperatuuri, väsimuse vastupanu. Konkreetse soojus- ja elektrijuhtivus vahel Metall ja metallist thermal tegur on väike ja elektrit, hea korrosioonikindlus, X-ray läbilaskvust. Hea elektrijuhtivuse ning soojusjuhtivuse, hea elektromagnetiline varjestus.

Noorte elastsusmoodul süsinikkiust võrreldes traditsiooniliste klaaskiust, on rohkem kui 3 korda; Seda võrrelda Kevlar kiudu, Youngi moodul on umbes 2 korda oma Ümbruskonnas orgaaniliste lahustite, hapete, leeliste lahustumatu laiendada, väljapaistev korrosioonikindlus.