Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

CF

Jun 07, 2017

Süsinikkiud on uute kiudmaterjalide süsinikusisaldus 95% või enam suure tugevusega, suure modulusega kiu. See on valmistatud helvestatud grafiidist mikrokristallist ja teistest orgaanilistest kiududest, mis paiknevad kiudude vaate telgjoonel, mikrokristallilise grafiidi materjali karboniseerimiseks ja grafitiseerimiseks. Süsinikkiud on "väljaspool pehme sees sees", alumiiniumi kvaliteet kui valgus, kuid tugevus on kõrgem kui raua ja terase ning sellel on korrosioonikindlad, kõrge kaitsemeetmete omadused ja riigikaitse tsiviilaspektid on olulised materjalid . Sellel ei ole mitte ainult süsinikmaterjalide sisemisi omadusi, vaid ka tekstiilkiudude pehmust saab töödelda, on uue põlvkonna armeeriv kiud.

Süsinikfiibril on palju suurepäraseid omadusi, süsinikkiu teljesi tugevust ja moodulit, madala tihedusega, kõrge eritõhususega, mitte-roojenen, mitte oksüdeeruv keskkond, kõrge temperatuuritaluvus, väsimuskindlus. Mittemetallilise ja metalli eriline kuumus ja juhtivus, soojuspaisumistegur on väike ja anisotroopne, hea korrosioonikindlus, röntgenikiirgus. Hea elektrijuhtivus ja soojusjuhtivus, hea elektromagnetiline varjestus.

Traditsioonilise klaaskiuga võrreldes on Young'i süsinikkiust moodul enam kui 3 korda; See võrdles Kevlari kiudu, Youngi moodul on umbes 2 korda suurem orgaanilistes lahustites, happed, leelised lahustumatud ei laiene, korrosioonikindlus silmapaistev.