Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Polütetrafluoroetüleeni omadused ja eelised

Sep 26, 2017

Polütetrafluoroetüleen on madala molekulmassiga polütetrafluoroetüleenpolümeer pulber, mis on saadud spetsiaalse sünteesi teel. Sobib igasuguste insener-plastide, mittepõlevate kattekihtide, mähiste kattekihi, pulbervärvide, tindi, määrdeainete, määrdeõli küljes. PTFE-pulbri lisamise tunnused ja eelised, võite hõõrdetegurit langetada, parandada hõõrdumist ja kriimustuskindlust, maandumisprofiil võib kleepuvust parandada. Parandage vaigu keemilist resistentsust ja temperatuuri vastupidavust. Polütetrafluoroetüleenipulbri osakeste suurus nano-tasemel, mis on üldise tootega võrreldes kõrgem, tõhusalt parandab tõhususe kasutamist, maandatakse kasutusala, mille puhul leiti üldised kasutuskulud. Transport ja ladustamine on vaigu füüsikaliste omaduste parandamiseks lihtsamad ja sobivamad, soojuse invariantsus on hea, hea keemiline vastupidavus.

Teflonkile iseloomulikud omadused pihustuskatete tootmistingimuste kasutamise eelistest Teflon kõrgefektiivne spetsiaalne kattekiht on PTFE-vaiku fluori katte aluspinnale, PTFE-kile on valmistatud Rough'i paksest polütetrafluoroetüleenvaikust, mis on valmistatud mittesuunalise kile, mittesuunaline kile, suunates selle suunas ja pool suunas kile.

Teflon-kile, kõrge tugevusega, hea isolatsiooniga, mitteläbilaskega ja nii edasi. Teflonkile sobib kasutamiseks kondensaatorikandja, spetsiaalse kaabli isolatsiooni, traadi isolatsiooni, elektriinstrumentide isolatsiooni ja tihendiga tihendina, aga ka mitte kinni, tihendeid, eemaldamis- ja isolatsioonimaterjale.

Teflon-kilel ei tohi olla auke, mustust, masinaid, kahjustusi, kortsioone ja juhtivaid lisandeid, kile peab olema sile, serv ei võimalda pragusid ega ripples.