Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Keemilise soojuse stabiilsus polümeeri

Jun 23, 2016

Enne arutame selle polüimiid termilise ja termiline oksüdatiivset lagundamist, püüdes arutada termilise stabiilsuse polümeeride keemia, füüsiline kuumuskindlusega ja temperatuuri. Keemilised termiline stabiilsus tähendab, et polümeer termilisel lagundamisel ja kõrge ja madal temperatuur, üldiselt mõõdetud TGA. Kuna temperatuur hakkab lagunevad ja 5% kaalulangus 10% kaalu kadu temperatuur temperatuur kujutatakse.

Nn "Start lagunemise temperatuur" viitab selle TGA kõver algab kõrvale kalduda baseline temperatuuri. Sellepärast on raske täpselt määratleda TG kõver. Kuid kaalulangus ülemmäär on raske täpselt määratleda. Tähtsam on esialgne lagunemistemperatuur määramiseks kasutatud meetod on palju suurem kui tegelikku lagunemise temperatuur. Nii kaotavad tegelik termilise stabiilsuse polümeeri märgitud tähendus.

Et lahendada see probleem, kavandatud 5% kaalu kadu temperatuuri materjali mõõta termiline stabiilsus. Sest 5% kehakaalu kaotus temperatuuri täpselt määratav, kaalukaotus, samas aga ka materjali oluliselt säilitab oma põhistruktuuri ja tulemuslikkuse saadaval. On ka rohkem kaaluta. Näiteks 10%, 50% temperatuur. Struktuuri ja omaduste materjali on muutunud liiga palju, siis raske esialgne ülesehitus ning riigi nimel.

TGA ka mõjutatud atmosfääri, kiirus ühtlasel temperatuuril ja proovi seisund mõjutavad.

Jaoks polüimiid, lagunemise temperatuur mõõdetuna TGA kuni 600 . Ilmselt on orgaaniline polümeer materjalid piir võib ulatuda termiline stabiilsus. Kuid see ei tähenda, et sellised polümeerid saab kasutada ligi 600 . Tegelik temperatuur on palju madalam kui TGA lagunemistemperatuur näidatud kohta tavaliselt, sest polümeer on hakanud keemilisi muutusi 350 ~ 400 . Näiteks vabade radikaalide tekke ahelas maksuhaldurid ja ristsidemetega tekkida.