Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Kemikaali vaja midagi linna?

Feb 23, 2016

Viimastel aastatel on linnade arengut, kiirendades protsessiga elanikkonna ulatuse laiendamine, tehtud keemiafirmad sügavalt integreeritud linna, mitte ainult suurendada survet looduslike ressursside ja energia tarnimise, toob linna tootmise ja inimeste elu ohutuse seaduselünk. Silmitsi uue olukorraga, teha keemia- ja harmooniline areng, muutuda väga pakiline ülesanne, tegemist on ka keemilised ellujäämise ja säästva arengu oluline küsimus tulevikus.

Tänapäeval, keemiatööstuse areng algas City ja rahvamajanduses oluline strateegilist positsiooni hõivata. Meie riigis, mõned keemiatööstuse headstream, on kemikaal teha positiivse panuse kohaliku majanduse arengut. Koos linna arengu kava mõned kohalikud omavalitsused edendada tööstuslikku level、develop tekkivate industry、optimize tööstusliku jaotus, mida peaksin keemiatööstusele?

Shanghai keemiatööstuse ala juhtimise komitee juht Zhou Minhao ütles valmistamise süsteem Chemical、steel on põhilised tööstus, on uue materjali, nagu lennundus- ja Astronautics、new energy、information tööstuse ja muude areneva strateegiliste tööstusharude päritolu.

Tänapäeval keemiatööstuse areng on keerulisem, üks põhjusi on palju firma ignoreerida keskkonnakaitse ohutusnõuete, rohkem ja paremini tööle ohutuse õnnetusi pole vastavuse kinnituse keskkonnakaitse, isegi salaja heakskiidu, tõsiselt kahjustada inimeste ellujäämise ja julgeoleku keskkond, inimesed saavad viia hirmunud keemiatööstuse olemasolu.

Nii arengu keemiatööstus, kuidas liita linnastumine arengut?

Paljude suurte rahvusvaheliste keemiatööstuse baasi elurajooni on null-kaugus kontaktid, ei ole "kontrolli tape、buffer strip、prevent ribad". Võrdluseks võib välisriigi keemiliste ettevõtte turvalisuse ja keskkonnakaitse tase, samuti seotud suurte välismaa keemiliste baasi kujunemist.

Meie riigi eriolukorda, keemiatööstuse park peaks rahvusvahelise praktika, täielik rakendamine vastutuse ja hooliv töö, keemiatööstuse development Loo harmooniline sotsiaalne keskkond, plaan ehitada keemiliste tootmisbaasi, teha kohalike põllumajandustootjate pöörduvad keemiliste praktikud samm. Keemiatööstuse park arengu tulude jagamise mehhanismi avastamist, ettevõtete όhendada valmistuda ehitada keemiatööstuse park vastutuse ja hooliv association, tugevdada ettevõtete sotsiaalse vastutuse, koondada kõik vahendid, läbi viia abiinfot lähedalasuvate elanike, sotsiaalse arengu toetamiseks. Vastavalt keskkonna keeleliidese paketid ja "Päev", erakorralise kehalise ja muud tegevused avaldavad, populariseerida keemiliste teadmisi, läbima teadusliku mõiste, parandada piirkonna keskkonna kvaliteedi- ja tootmise olukorra inimesed aru, luua uus pilt roheline kemikaali.