Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Termoplastilise polüimiid keemilised omadused

Sep 15, 2014

Tõttu aromaatsete ring ühendatud polümeeri ja on kõrgema termilise stabiilsuse, kaubanduslik termoplastilise polüimiid saadud aromaatne ortofenüleendiamiini ja aromaatsete kaks anhüdriidi. Aromaatsed polüimiidid koostatud aromaatsete ortofenüleendiamiini ja aromaatsete tavaliselt polükondensatsiooni hõlmab kahte anhüdriidi mõju tekib reaktsioon keskmise sobib ja tekitada happega vahepealsete polyamic. Polüamiid happe kasutamist mõnel väljal või kuumuse või keemilised reaktsioonid, teisendatakse lineaarse termoplastilise polüimiid üldstruktuuri.

Aromaatsed termoplastilise polüimiid põhiatribuute on kõrge klaasist siirde temperatuuri (Tg) oli silmapaistev, kõrge temperatuurikindlus, sitkus, hea elektri vara, leegi retardancy ja kõrge loodusliku kiirgusega. Kuid et Tg ja magma viskoossust termoplastilise polüimiid suhteliselt kõrge töötlemise temperatuur, suhteliselt suur tootmine. Mõnel juhul võib töötlemise temperatuur ületada selle polüimiid lagunemistemperatuur. Kuigi töötlemise temperatuur lineaarse aromaatsete polüimiid termilise lagunemise temperatuur on teoreetiliselt termoplastilise, kuid nad on tavaliselt nimetatakse pseudo termoplastilise polüimiid. Sel juhul kergemini kui lõplik polüimiid polüamiid happe vahe lahustada ja sula, võimaluse korral enne, kui Küte sisse polüimiid muutub film või osad. Aromaatsed polüimiid juhitamatu probleeme teatud määral on möödas polümeeri ahelas ja lahendatud näiteks ketoonperoksiidid, eeter ja kuus fluori erinevate paindlike trimethylene rühma või keti vahel kaks ja kaks amine üks või mõlemad aromaatsete ring. Eriti tõhus aromaatsete ortofenüleendiamiini täiustatud termoplastilise polüimiid mehaanilise töödeldavuse määramiseks on perfluorinated isopropylidenebis amiin (4 BDAF). 4-BDAF ja aromaatsete kaks koordineerimise reaktsioon on kujutatud joonisel struktuuri polüimiid.

Lihtsam protsessile kui kaks benseeni amine ja aromaatsete kaks ettevalmistatud polüimiid polüimiid 4-BDAF termilise oksüdatiivne termilise stabiilsuse ja on endiselt kõrge ja 4-BDAF fluoriidi on tekitanud polüimiid koostatud näitus elektrilisi omadusi paranenud Tg. Teine kasutatakse tõstmiseks ning ortofenüleendiamiini termoplastilise polüimiid töötlemine on aromaatsete ortofenüleendiamiini siloxane ja kaks 1 2 muudetud ühe või kaks amino benseeni, indane.

Termoplastilise polüimiid põhiandmed on nende kuumuskindlusega, millel on kõrge Tg neid. Tüüpiline Tg ulatus on: alates aromaatsete polüeetriosadega imiidsidemetega 423 ° F, mõned 4-BDAF sisaldavate polüimiid üle 700 ° F.

Täiustatud aromaatsete polüimiid sitkus võrreldes termoreaktiivsed polüimiid, venivus määr ulatub 5% rohkem kui 50%, praost võivad ulatuda 8.5 14 tolline naela ruuttolli kohta.

Termoplastilise polüimiid elektrilised omadused on suurepärane, ja osaliselt fluoritud aromaatsete polüimiid alla 2.8 (1kHz): et mitte fluoritud polüimiid (1kHz) 3.5 dielektrik konstant.

Mõned erandid, aromaatsed termoplastilise polüimiid vastupidavad enamlevinud orgaanilised lahustid ja lahjendatud lahust. Kokkupuute või üleni kontsentreeritud hapete leelismetallide ja soojust, teeb polüimiid lagunemine. Mõned termoplastilise polüimiid tugev polaarsete orgaanilise lahusti lahustub.