Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Hiina alumiiniumoksiidi hinnad Rangebound vaatamata rafineerimistehase uuesti Uudised

Mar 14, 2016

Hiina kohapeal alumiiniumoksiidi hinnad olid pidevalt Neljapäev õhuke kaubanduses, koos pakuvad ka rangebound vaatamata Uudised plaanitud rafineerimistehase uuesti Lõuna-Hiinas.

Neljapäeval jätkus Platts hankimise Shanxi alumiiniumoksiidi veterinaarolukorra hindamist jüaani 1 890 tonni ($290/mt) täis sularaha maksmise tingimuste, Henan kohapeal alumiiniumoksiidi muutmata ka jüaani tonni/1920-1,930 raha.

Sellersand #39; pakkumised olid stabiilselt enamasti jüaani 1950 tonni raha nii provintsides.

Lõunast Guangxi, refinersand #39; hinnapakkumisi ka jätkus jüaani 1 850 tonni raha, kaubeldav hindadega seotud euroga jüaani 1800 tonni ümber.

Galuminium grupp, mis tegutseb ka Guangdongi provintsi alumiiniumoksiidi rafineerimistehase klassi 800 000 mt/aastas sulatus, täielikult sulgeda detsembris 2015 tingitud kehv turutingimustest kapitaalremondi läbiviimiseks.

Nüüd kavatseb uuesti 400 000 mt/aasta võimsuse aprillis, ettevõte allikas ütles.

andquot; Uuesti Uudised on panna peatada kohapeal alumiiniumoksiidi pakkumised tõuseb veelgi, kuid on allakäik eest veel andquot; Lõuna-Hiina sulatus allikas ütles. andquot; Weand #39; ll on oodata ja vaadata, kuidas see mõjutab turu läheduses term.andquot;

Beijing kaupleja ütles Galuminiumand nr 39 s uuesti mõju on andquot minimaalne, kuna kogus on väike... Enamik rafineerimistehase sulgemiste varem olid kõik Põhja, mt ja thereand nr 39 miljonit; s pole midagi mis tahes taaskäivitub seal veel nii eest saab veel edge higher.andquot;

Shanxi rafineerija ütles neljapäeval ta praegu müüdi kokku märts kohapeal alumiiniumoksiidi ja pakuks kohapeal aprill tarne ainult kuu lõpus. Ta loodab, et pakkumised tõenäoliselt jõuavad jüaani 2000-2100 patsiendi/mt selleks ajaks.

Henan rafineerija nõustunud, et hinnad on praegu stabiilne ja turuosaliste vaja näha mõned stabiliseerimine, enne rohkem taaskäivitub oleks pinda, ja rohkem ostjaid saaksid toimuda.

Shanghai Futuuride vahetus ees kuu alumiinium lepingu lõpetanud jüaani 11,200 mt kell neljapäeval, 11,240 jüaani tonni alates eelmisel nädalal, vaid üles: 10,570 jüaani tonni veebruari alguses.