Kodu > Uudised- & teadmiste > Sisu

Klassifikatsioon ja kohaldamise polütetrafluoroetüleeni Mikropoorne membraani

Aug 11, 2017

1. polütetrafluoroetüleeni õhu filtri membraan: 0,01 mm või nii õhu läbilaskvus 60-80L paksus / m2.s, siledapinnalised, Keemiline vastupidavus, hingav veekindlad, hingav, Tuld tõkestavad, kõrge temperatuuri, Mittemürgiseid ja muud omadused, laialdaselt kasutatakse keemia-, terase, metallurgia, tahma, elektrienergia, tsement, jäätmete põletamist ja teiste tööstuslike ahjude suitsugaaside tolmu filter.

2. polütetrafluoroetüleeni puhastamise filter: paksus on 0,02-0,03 mm, mull punkti ≥ 1 kg / cm2 (5.3 m / s 127Pa), kasutatakse farmaatsia, biokeemia, mikroelektroonika ja laboratoorsed vahendid ja muudes valdkondades; puhas töökoda, katsetada tuba, Ventilatsiooniseadmed, puhastusseadmetes, meditsiini elektroonika ja muude tööstusharude õhu puhastamine.

3. Teflon riided film: paksus 0,03-0,05 mm või nii niiskuse läbilaskvust ≥ 10000 g / m2.24h, hüdrostaatiline rõhk ≧ 150kPa, laialt kasutusel spordirõivad, külm riided, tulekahju, julgeoleku, tervishoiu, anti-biokeemilised ja muu eririietus; Jalatsid ja mütsid, kindad ja magamiskotid, telgid ja nii edasi.

4. kombineeritud polütetrafluoretüleenkilega: meie unikaalne tehnoloogia PTFE Mikropoorne membraani teket Hüdrofiilne membraan õlikindla Mikropoorne membraani pinnale Lahustibaasilised PU. Korrosioonikindlus, kõrge temperatuuri, anti vananemist, suure täpsusega, ultrafiltratsiooni ja muud omadused. Laialdaselt kasutatakse riided kangad, suitsu ja tolmu eemaldamine, puhastamine ja muudes valdkondades.